Ve dvou zápasech 2. Ligy muselo rozhodnout až prodloužení

2. Liga zatím přinesla pět zápasů, a hned dva z nich skončily až v prodloužení, ve kterém si pro bonusový bod došlo Dandy a Kadaň. Zbylá tři utkání měla naopak jasného vítěze. Nejlépe se dařilo Bazzy, které se zastavilo na deseti brankách.

Neděle 5. 9.

SHC Killers Litoměřice vs. HBC Bazzy Děčín 9:2 (5:0, 1:1, 3:1)

Svůj zápas začaly Litoměřice výborně hned od začátku, z prvního gólu se radovaly už po třinácti vteřinách. Hosté svoji první branku vstřelili až za nepříznivého stavu 0:5 a Litoměřice odpověděly dalšími přesnými zásahy. Za Bazzy se podruhé v zápase podařilo prosadit Martinu Horáčkovi, ale jednalo se už jen o kosmetickou úpravu skóre.

HSÚ Berani Ústí nad Labem vs. Panthers Kadaň 4:5 pp (0:2, 1:1, 3:1)

První výhru v letošním ročníku si připsala Kadaň, které se podařilo velmi těsně porazit Berany. Ve vedení se dlouho držela Kadaň, ale Beranům se na jedničku povedla třetí třetina, ve které vstřelili tři branky, díky kterým se dostali do vedení. Kadaň se však nevzdala a pětapadesát vteřin před závěrečnou sirénou si vynutila prodloužení a velmi rychle po startu prodloužení vsítila rozhodující gól. Pro Berany tak nakonec zbyl pouze jeden bod.

Sobota 11. 9.

HSÚ Berani Ústí nad Labem vs. SHC Killers Litoměřice 7:2 (2:1, 3:0, 2:1)

Ve druhém zápase se už Beranům dařilo lépe. V první třetině se sice Litoměřice dostaly do vedení, ale pak už zaútočili Berani, kteří šesti brankami jasně otočili skóre ve svůj prospěch. Za hosty se prosadil ještě Tomáš Krátký, ale poslední slovo měl Marek Tauš, který se jako poslední zapsal do listiny domácích střelců.

Neděle 12. 9.

HBC Most B vs. HBC Dandy Malé Březno 3:4 pp (1:2, 2:0, 0:1)

Až v prodloužení skončilo také utkání mezi Mostem a Dandy Malé Březno. Domácí se dostali do vedení už po dvaadvaceti vteřinách, ale do konce první třetiny se do vedení dokázali ještě dostat hosté. Druhá patnáctiminutovce už patřila Mostu, který šel zpátky do vedení. Malému Březnu se ale povedlo opět srovnat a v prodloužení vystřelil Jan Kníže svému celku vítězství.

HBC Bazzy Děčín vs. SC Dragons Ústí nad Labem 10:3 (4:1, 2:1, 4:1)

Počínání z prvního víkendu napravilo Bazzy v utkání proti Dragons. V první třetině se dostalo do vedení, které postupně navyšovalo. Dragons vstřelilo v každé třetině po jedné brance, což však bylo proti nedělnímu soupeři málo. Pokaždé lehce stáhlo ztrátu, ale Bazzy mělo zápas jasně ve svých rukou a nedovolilo zaváhání.