Litoměřice se díky výhře vyhouply do čela a dva zápasy musel rozseknout až nastavený čas

Druhá Liga nabídla tři zápasy, a hned dva z nich základní hrací doba nerozhodla. Dragons nakonec zvítězili nad Berany 7:6 a Děčín si připsal těsnou výhru nad Mostem 5:6. Jediný zápas, který skončil po pětačtyřiceti minutách, byl mezi Litoměřicemi a Kadaní.

SC Dragons Ústí nad Labem vs. HSÚ Berani Ústí nad Labem 7:6 pp (0:2, 4:1, 2:3 - 1:0)

Zápas mezi Dragons a Berany přinesl hned třináct branek, a až ta poslední stačila k určení vítěze. O tom nerozhodla základní hrací doba, ale až prodloužení. Hosté se v první třetině ujali dvoubrankového vedení, ale Dragons zabrali a čtyřmi góly otočili skóre ve svůj prospěch. V závěrečné části postupně navýšili vedení, ale tentokrát zabrali Berani a třemi zásahy si vynutili prodloužení. V tom však byli úspěšnější opět domácí, kteří si tak došli pro prémiový bod. Z hattricku se na straně Dragons radoval Štěpán Kuchynka.

HBC Most B vs. HBC Bazzy Děčín 5:6 pp (1:1, 2:2, 2:2 - 0:1)

Také zápas mezi Mostem a Děčínem skončil až po prodloužení. V tomto zápase však byly gólově vyrovnané všechny třetiny. Jako první šel do vedení Most, ale Bazzy třemi zásahy otočily a ujaly se náskoku. Most vyrovnal, ale Děčín si vzal dvoubrankové vedení zpátky. I tentokrát se povedlo Mostu srovnat se soupeřem krok a šlo se do prodloužení. V tom přidal svoji už čtvrtou branku Martin Horáček, který rozhodl o vítězství svého celku.

SHC Killers Litoměřice vs. Panthers Kadaň 6:3 (2:1, 1:2, 3:0)

Ve střetnutí Litoměřic a Kadaně bylo k vidění devět branek. Už po sedmi vteřinách se poprvé vedení ujala Kadaň, za kterou se prosadil Jiří Paul. Litoměřice se nenechaly zaskočit a svému soupeři odskočily na rozdíl dvou branek. Kadani se i díky využité přesilové hře podařilo srovnat, ale další přesné zásahy už nepřidala. Killers naopak pálili ve třetí části ještě třikrát do černého a nakonec si došli pro jasnou výhru 6:3.