Oblastní liga

Oblastní liga přinesla jasné výsledky, hattrick slavili hned dva hráči Pivních veteránů

Další kolo Oblastní ligy přineslo na severu Čech pouze dva zápasy. Oba skončily jasným výsledkem. Nejprve vítězství slavil Chomutov a o den později také Pivní veteráni, kteří svému soupeři nadělili hned třináct branek. Osmi body se blýskl Vojtěch Červinka.

Sobota 25. 9.

HbC Žízeň Trnovany vs. Wolves Chomutov B 3:8 (1:2, 2:3, 0:3)

Jako první se dostali do vedení Wolves, kteří se poprvé prosadili ve čtvrté minutě. Trnovany srovnaly, ale hosté si ještě do konce třetiny vzali vedení zpátky. Scénář z první třetiny se opakoval a opět se skóre přelévalo ze strany na stranu. Následně se však Chomutov ujal tříbrankového vedení, které ale domácí znovu snížili. Závěrečná patnáctiminutovka již patřila hostům, kteří přidali tři přesné zásahy a došli si pro jasnou výhru.

Neděle 26. 9.

HSÚ Pivní veteráni Ústí nad Labem vs. HbC Kings Teplice 13:0 (0:0, 4:0, 9:0)

Jako by se Pivní veteráni v zápase s Teplicemi postupně zahřívali. První třetina totiž branku nepřinesla ani na jedné straně hřiště. Následně se domácí rozjeli a čtyřmi góly ve druhé patnáctiminutovce nakročili k jasnému vítězství. V závěrečné části hráli veteráni ještě více uvolněně, střelecky se jim dařilo, přidali dalších devět branek a došli si nakonec pro vysokou výhru 13:0. Osmi body se blýskl Vojtěch Červinka, pouze o bod méně si připsal Tomáš Prokop.