Týmy Dragons a Bazzy se poprvé vyhouply na čelo tabulky 2. Ligy

Tři zápasy ve 2. Lize vyhouply na dělené první místo celky Dragons a Bazzy, které mají stejný počet osmi bodů. Dragons nemělo nic jistého a utkání otáčelo až ve třetí třetině. Bazzy naopak začalo dobře hned od začátku a pouze si udrželo dobře vytvořený náskok. Most si připsal jasnou výhru 7:1.

SC Dragons Ústí nad Labem vs. Panthers Kadaň 6:3 (0:1, 1:2, 5:0)

Kadaň se v první třetině dostala do vedení, které zkraje prostřední části ještě navýšila. Trvalo to však pouhých dvaadvacet vteřin a Dragons snížilo. Kadaň se odmítala vzdát a vedení si opět vzala zpátky. Domácí zabrali, zmobilizovali všechny své síly, které dali do závěrečné patnáctiminutovky. Během ní totiž vstřelili hned pět branek a otočili vývoj ve svůj prospěch. Nakonec si tak došli pro plný počet bodů.

HBC Dandy Malé Březno vs. HBC Bazzy Děčín 4:8 (1:4, 1:2, 2:2)

Děčínu stačilo pouhých pětačtyřicet vteřin a poprvé se dostal do vedení. Dandy sice vyrovnalo, ale dalšími pěti góly se do jasného vedení dostalo Bazzy. Ve třetí třetině byly k vidění branky střídavě na obou stranách. Hosté si však vytvořili dostatečné vedení, které udrželi až do závěrečné sirény. Hattrickem se blýskl Lukáš Drnec.

HBC Most B vs. SHC Killers Litoměřice 7:1 (1:0, 4:1, 2:0)

Jasným výsledkem skončilo utkání mezi Mostem a Litoměřicemi. Po první třetině vedl Most pouze jednobrankovým náskokem, který ve druhé patnáctiminutovce navýšil, ale Litoměřice rychle přidaly odpověď. Další přesná trefa z holí hostů už však k vidění nebyla. Oproti tomu si Most pořádně seřídil mířidla a vstřelil dalších pět branek. K celkovým sedmi gólům stačilo domácím o třináct střel méně než hostům, ale mířili lépe do černého.