Oblastní liga

Chomutov je v Oblastní lize zatím stoprocentní, tentokrát vstřelil dvanáct branek

Pátou výhru z pěti zápasů slavil Chomutov, který se nachází na prvním místě Oblastní ligy. Tentokrát si smlsl na týmu Desperados, kterému vstřelil dvanáct branek. Stejný počet gólů daly také Trnovany, které porazily Teplice. Orlík a Pivní veteráni udrželi čisté konto a slavili jasnou výhru.

HSÚ Sharks Neštěmice vs. HBC Orlík Ústí nad Labem 0:6 (0:1, 0:0, 0:5)

V utkání Neštěmic s Orlíkem padaly branky pouze na jedné straně. Hosté se ujali v první třetině jednobrankového vedení. Druhá část byla ještě vyrovnanější a nepřinesla žádný přesný zásah. Do závěrečné patnáctiminutovky seřídil Orlík lépe svá mířidla a radoval se hned pětkrát. Také střely mluví jasně ve prospěch hostů, kteří jich vyslali hned čtyřicet. Zaslouženě si tak došli pro tři body. Hattrick si připsal Josef Klečka.

HbC Kings Teplice vs. HbC Žízeň Trnovany 5:12 (0:3, 1:5, 4:4)

Dobrý vstup do zápasu předvedly Trnovany, které se ujaly v sedmadvacáté minutě už osmibrankového vedení. Teplice sice snížily, ale hosté dalšími třemi góly ukázali, kdo je lídrem zápasu. Nejbláznivější byla úplně poslední minuta, ve které padly hned tři góly, dva z toho z holí domácích, ale Trnovany měly dostatečný náskok, který jim k výhře stačil.

HSÚ Pivní veteráni Ústí nad Labem vs. HSÚ Foreads Ústí nad Labem 8:0 (4:0, 3:0, 1:0)

Svého soupeře se nezalekli ani Pivní veteráni, kteří si vyšlápli na Foreads. Už po první třetině vedli domácí 4:0 a svoje vedení postupně navyšovali. Nejvyrovnanější byla závěrečná třetina, ve které diváci viděli pouze jednu branku, ale na výsledku to nic nezměnilo. Foreads se totiž neprosadili ani jednou a na body nemohli pomýšlet. Tři góly na straně domácích zaznamenal Jan Kašpar a Jan Čaloun.

Wolves Chomutov B vs. HSÚ HBC Desperados 12:2 (3:1, 2:0, 7:1)

Svoje utkání začali výborně Desperados, kteří se prosadili už zkraje druhé minuty. Chomutov však zmobilizoval svoje síly, otočil zápas ve svůj prospěch a ujal se čtyřbrankového vedení. Na to hosté ještě zareagovali, ale další branku již nepřidali. Oproti tomu se Wolves podařila třetí třetina na jedničku, přidali dalších sedm gólů a oslavili jasnou výhru.