Druhá liga přinesla pouze jedno utkání, ve kterém Kadaň porazila Litoměřice

Kadaň rozhodla o svém vítězství už v první třetině, kdy se ujala velmi dobrého vedení 4:0. Litoměřice však postupně srovnávaly se soupeřem krok a v závěrečné části již padl stejný počet branek na obou stranách. Náskok domácích byl ale dostatečný a Kadaň slavila zisk tří bodů.

Panthers Kadaň vs. SHC Killers Litoměřice 8:4 (4:1, 1:0, 3:3)

Kadaň vstoupila do zápasu výborně už od první minuty. Po pětačtyřiceti vteřinách se prosadil Vlastimil Tumpach, na kterého brzy navázali další tři spoluhráči a Kadaň šla už do čtyřbrankového vedení. Litoměřice do první sirény zabraly a podařilo se jim alespoň jednou brankou zkorigovat nepříznivý stav.

Druhá část přinesla už vyrovnanější průběh. Domácí se sice prosadili v polovině sedmnácté minuty, ale další gól už nepřidali a Litoměřice si ukázaly, že dokážou se soupeřem držet krok. To potvrdily také v závěrečné části, která už byla gólově vyrovnaná.

Postupně se rozstříleli také hosté. Nejprve se prosadil Michal Krejza, po jeho brance však následovali další tři přesné zásahy z holí domácích a vypadalo to, že o vítězi je rozhodnuto. Litoměřice ale zbraně nesložily a radovaly se z dalších dvou gólů. Ten celkově čtvrtý ale přišel až v závěrečné minutě a na případné další zdramatizování zápasu už bylo pozdě. Náskok si tak Kadaň udržela a připsala si plný počet bodů.