Oblastní liga

Pivní veteráni udrželi v Oblastní lize čisté konto, Foreads se trefili hned třináctkrát

Pivní veteráni se po bezbrankové první třetině v té druhé rozjeli, a nakonec si došli pro jasnou výhru. Střelecky se lépe dařilo ještě Dubí, které dalo dokonce devět branek. Nejvíce zásahů zaznamenali Foreads, kteří se utkali s Teplicemi a od první minuty určurčovali tempo hry.

HSÚ Foreads Ústí nad Labem vs. HbC Kings Teplice 13:1 (5:0, 4:1, 4:0)

Výborně svá mířidla seřídili hráči Foreads, který se střetli s Kings. Už po první třetině se ujali pětibrankového vedení a zápas měli jasně ve svých rukách. Teplice vstřelily svoji jedinou branku za nepříznivého stavu 7:0, zásah hostů tak s výsledkem nezamával a upravil ho pouze esteticky. Domácí totiž přidali ještě šest gólů a došli si pro hladké vítězství. Čtyřmi brankami se blýskl Tomáš Giesel.

HBC Orlík Ústí nad Labem vs. SK Dubí B 1:9 (0:1, 1:6, 0:2)

Dubí se dostalo v první třetině do těsného vedení, které zkraje druhé části smazal domácí Martin Anft, který využil přesilovou hru. Následně ale udeřili hosté. Šesti góly soupeři odskočili a kráčeli za jasnou výhrou. V závěrečné části přidali dvě branky, kterými pouze upravili skóre na konečných 1:9. Do tabulky střelců se velkou měrou zapsal Jan Jejkal, který se do černého trefil hned čtyřikrát.

HSÚ Pivní veteráni Ústí nad Labem vs. HSÚ HBC Desperados 7:0 (0:0, 5:0, 2:0)

První třetina mezi celky Pivních veteránů a Desperados žádný gól nepřinesla, ale v prostřední části se už předvedli domácí. Postupně přidali pět branek a jasně naznačili, že body nepustí. Pivní veteráni se trefili také v závěrečné části, kdy přidali dva góly, a navíc uhájili čisté konto. Mezi střelce se zapsalo hned šest hráčů domácích.

HSÚ Sharks Neštěmice vs. Wolves Chomutov B 1:4 (1:1, 0:1, 0:2)

Jako první šli už ve druhé minutě do vedení hosté, za které se prosadil Vít Wohlrab. Neštěmice ale nezůstaly dlouho pozadu a Marek Mastík brzy srovnal skóre zápasu. Další přesný zásah už ale domácí nepřidali. Oproti tomu se Chomutov trefil ještě třikrát a po vyrovnaném úvodu zápasu si náskok pohlídal a udržel se na čele tabulky.