Oblastní liga

Soutěže na severu Čech přinesly pouze čtyři zápasy, Chomutov dal devět gólů

Uplynulý víkend byl ve znamení odložených zápasů, a tak se ve 2. Lize neodehrál ani jeden zápas. Regionální liga přinesla jediné utkání, ve kterém si Dubí poradilo s Elbou DDM B. Nejvíce se toho odehrálo v Oblastní lize, která přinesla dva těsné výsledky. Chomutov naopak udržel nulu.

Regionální liga

Elba DDM Ústí nad Labem B vs. SK Dubí 1:4 (1:1, 0:1, 0:2)

Regionální liga přinesla pouze jedno utkání, ve kterém proti sobě nastoupily celky Elby DDM B a Dubí. Domácí hráči se dostali ve třetí minutě do vedení, ale Dubí stihlo do konce první třetiny ještě srovnat. Žádný další gól už Elba DDM nepřidala a slova se ujalo Dubí. Zkraje třetí části se hosté dostali už do dvoubrankového vedení, když využili přesilovou hru. Domácí zkusili ještě hru bez brankáře, ale podruhé se už neprosadili, naopak inkasovali z hole Jakuba Kovala, který zkompletoval hattrick.

SK Dubí B vs. HSÚ Pivní veteráni Ústí nad Labem 3:2ss (1:0, 0:1, 1:1 – 0:0)

Nejvyrovnanější zápas mezi sebou odehrálo Dubí B a Pivní veteráni, o vítězi totiž musela rozhodnout až samostatná střílení. Pivní branku přidali domácí v přesilové hře a hosté ve druhé třetině srovnali také v početní převaze. Do závěrečné patnáctiminutovky se tak šlo za vyrovnaného stavu. Jan Jejkal využil zaváhání soupeře a v oslabení poslal svůj celek do vedení. Pivní veteráni zvládli těsně před koncem srovnat, a tak se muselo prodlužovat. Výhru nakonec slavili domácí, kterým se povedla dovednostní disciplína.

HbC Kings Teplice vs. HSÚ Sharks Neštěmice 3:2 (1:2, 1:0, 1:0)

Rozdílem jednoho gólu skončil také zápas mezi Teplicemi a Neštěmicemi, v tomto případě však bral vítěz plný počet bodů. Kings se dostali v první třetině do vedení, ale Neštěmice odpověděly dvěma góly, a ještě před sirénou se ujaly náskoku. Domácím stačilo pouhých šestnáct vteřin z prostřední části k tomu, aby srovnali se soupeřem krok. Na vítězný zásah si museli diváci počkat až do závěrečné patnáctiminutovky, kdy se za domácí prosadil Zdeněk Kuka, jehož branka byla nakonec tou vítěznou.

Wolves Chomutov B vs. HBC Orlík Ústí nad Labem 9:0 (4:0, 2:0, 3:0)

Jasný zápas odehrál Chomutov B, který hostil Orlík. Na svého soupeře nastoupil od první třetině, ve které se ujal vedení 4:0 a kráčel si za vítězstvím. Svůj náskok domácí postupně navyšovali a Orlíku nedovolili skórovat. Sami se zastavili těsně před desítkou, nedovolili zaváhání a i nadále se drží na čele tabulky.