2. liga

Čtvrtfinále 2. Ligy začala Kadaň na jedničku, Dandy vyhrálo o gól

Play-off přineslo ve 2. Lize jen dva zápasy, ale rozhodně bylo na co koukat. Kadaň svého soupeře vůbec nešetřila, sama ani jednou neinkasovala a došla si pro hladkou výhru. Dandy naopak svedlo s Bazzy velmi vyrovnaný souboj, který muselo domácí otáčet, ale nakonec těsný náskok udrželo.

Panthers Kadaň vs. SHC Killers Litoměřice 20:0 (6:0, 6:0, 8:0)

Do svého zápasu doslova vlétla Kadaň, která hostila Litoměřice. První branku vstřelil zkraje čtvrté minuty Jiří Paul, který brzy přidal další zásah. Po první třetině vedla Kadaň již 6:0 a ve svých střeleckých pokusech vůbec nepolevovala. Na brankáře hostů vyslala téměř čtyřicet střel a půlka z nich našla svůj cíl. Litoměřice naopak recept na gólmana domácích nenašly a ze zápasu odešly s nulou. Čtyři góly dal Jiří Paul, na hattrick dosáhl také Pavel Sommer a Ondřej Tumpach.

HBC Dandy Malé Březno vs. HBC Bazzy Děčín 3:2 (1:1, 1:1, 1:0)

Druhé utkání víkendu naopak přineslo velmi vyrovnaný výsledek, šťastnější nakonec bylo Malé Březno, a to díky třem využitým přesilovým hrám. Jako první šel do vedení Děčín, ale těsně před první sirénou srovnal František Mála. Stejný střelec přidal v osmnácté minutě druhý gól a poslal svůj celek do vedení. Také Bazzy využilo přesilovou hru a za hosty srovnal Karel Pilař. František Mála ale zkompletoval v závěrečné patnáctiminutovce hattrick a rozhodl o těsném vítězství domácích.