Oblastní liga

Orlík zvítězil v Oblastní lize i díky přesilovým hrám, Trnovany ztrátu nedohnaly

Chomutov se dostal proti Orlíku do dvoubrankového vedení, které ale hosté smazali a v přesilové hře si došli pro vítězství. Trnovany prohrávaly s Foreads již 4:0, v závěru se sice trefily dvakrát do černého, ale ani tak porážce nezabránily. Bez zaváhání odehráli svůj zápas Pivní veteráni.

Wolves Chomutov B vs. HBC Orlík Ústí nad Labem 4:5 (1:0, 1:3, 2:2)

Rozdílem jedné branky skončilo utkání mezi Chomutovem a Orlíkem. Na začátku druhé třetiny se díky brance v oslabení dostali do dvoubrankového vedení domácí, ale Orlík své zaváhání rychle napravil a přesilovou hru přeci jen ještě využil. Následnými dvěma góly otočili hosté vývoj utkání. Závěrečná část přinesla vyrovnaný boj. Chomutov srovnal se soupeřem krok, ale necelých pět minut před koncem nabídl Orlíku druhou početní výhodu, ani tou hosté nepohrdli, a tak se dostali do jednobrankového náskoku, který udrželi až do konce.

HSÚ Foreads Ústí nad Labem vs. HbC Žízeň Trnovany 4:2 (0:0, 2:0, 2:2)

První třetina duelu mezi Foreads a Trnovany branku nepřinesla. Ve druhé části se už podařilo prosadit domácím hráčům. Ti se trefili do černého dvakrát a oba zásahy zaznamenali při vlastním oslabení. V poslední patnáctiminutovce přidali další dva zásahy a šli si pro jasnou výhru. V závěru se ale ozvaly ještě Trnovany, které se nechtěly s jasnou porážkou smířit. Během patnácti vteřin dal dva góly Karel Pavlíček, který ale ani tak s vítězstvím domácím již nic nesvedl.

HSÚ Pivní veteráni Ústí nad Labem vs. HSÚ HBC Desperados 7:1 (2:0, 2:1, 3:0)

Pro hladké vítězství si dokráčeli Pivní veteráni. V prostřední části šli už do čtyřbrankového vedení. Za tohoto stavu využil přesilovou hru hostující Arnošt Špora, který se ale stal jediným střelcem svého týmu. Další góly padly opět z holí domácích, kteří dali celkem sedm branek, z nichž tři vstřelili v početní výhodě, a i díky tomu mohli slavit výhru.