Oblastní liga

Dva celky v Oblastní lize nedokázaly skórovat, a tak pro ně cesta letošním ročníkem končí

Orlík svému soupeři nedovolil skórovat, sám naopak přidal pět branek. Ani Pivní veteráni ve svém zápase neinkasovali a zastavili se těsně za jedenáctkou. Trnovany předvedly výbornou pětiminutovku ve druhé třetině, ve které daly čtyři góly. Ani tak ale zápas do vítězného konce nedotáhly.

HSÚ HBC Desperados vs. HSÚ Pivní veteráni Ústí nad Labem 0:11 (0:3, 0:4, 0:4)

Bez jediného zaváhání dotáhli do vítězného konce svůj zápas Pivní veteráni. Na svého soupeře vyslali dvojnásobný počet střel, dohromady jich bylo čtyřicet čtyři, a hned jedenáct z nich letělo správným směrem. Hosté si branky rozdělili rovnoměrně do všech třetin. Desperados naopak Denise Černého překonat nedokázali, a na výhru tak nemohli pomýšlet. Čtyři góly hostů vstřelil Tomáš Prokop.

HBC Orlík Ústí nad Labem vs. Wolves Chomutov B 5:0 (2:0, 0:0, 3:0)

Orlík vstoupil do zápasu s Chomutovem dobře. Během devatenácti vteřin zaznamenal dva góly a ujal se vedení. Ve druhé části se síly srovnaly a diváci si museli na další branky počkat až do poslední třetiny. V té zkompletoval hattrick Miroslav Štoček, po kterém se trefili ještě dva hráči hostů. Filip Vlček využil přesilovou hru a uzavřel skóre na konečných 5:0. Chomutov tak zakončil poslední zápas sezóny bez vstřelené branky.

HbC Žízeň Trnovany vs. HSÚ Foreads Ústí nad Labem 5:7 (0:1, 4:3, 1:3)

Foreads využili v první třetině přesilovou hru a dostali se jako první do vedení. Ve druhé části ale úřadovaly Trnovany. Během pěti minut vstřelily čtyři góly a šly do jasného náskoku. Hosté se ale nenechali zaskočit a zbytek druhé patnáctiminutovky se ujaly slova. Hned třikrát se radovali ze vstřeleného gólu a stihli srovnat se soupeřem krok. Foreds si vstup do závěrečné části pohlídali, a i díky využité přesilové hře soupeři odskočili na rozdíl dvou gólů. Také domácí využili početní výhodu a v závěru zkusili ještě hru bez brankáře. Tu však potrestal hostující Tomáš Giesel, který rozhodl o postupu svého celku.