2. liga

Dragons a Berani se ujali ve 2. Lize dvouzápasového vedení

První zápas mezi Berany a Kadaní jasně ovládli domácí. Ve druhém zápase sice Kadaň v první třetině srovnala, ale více branek už nepřidala a prohrála i tentokrát. Dragons se povedla druhá třetina, ve které vstřelili tři branky. Druhý zápas skončil jednobrankovým náskokem Dragons.

SC Dragons Ústí nad Labem vs. HBC Bazzy Děčín stav série 2:0

SC Dragons Ústí nad Labem vs. HBC Bazzy Děčín 4:1 (0:0, 3:1, 1:0)

První zápas mezi Dragons a Bazzy začal opatrněji a diváci si museli na branky počkat do druhé třetiny, která přinesla hned čtyři. Jako první šli v přesilové hře do vedení domácí, ale Bazzy brzy vyrovnalo. Dragons se však nechtěli s vyrovnaným stavem smířit a během krátké doby přidali další dva góly. Domácí v závěrečné patnáctiminutovce náskok ještě navýšili a zvítězili 4:1.

SC Dragons Ústí nad Labem vs. HBC Bazzy Děčín 4:3 (0:0, 2:1, 2:2)

Druhý zápas skončil pouze jednobrankovým rozdílem. Ani tentokrát první část góly nepřinesla a fanoušci se jich poprvé dočkali zkraje druhé třetiny. V sedmnácté minutě využil přesilovou hru Jan Kaltenböck, na kterého navázal Pavel Zajan. Děčín však stihl před druhou sirénou ještě snížit. Ve třetí třetině Dragons odskočili, ale hosté využili přesilovou hru. Další gól z hole domácích, který padl také v početní výhodě znamenal opět vyšší vedení Dragons. I tentokrát se trefili v přesilové hře hosté a opět se dostali na jednobrankovou ztrátu. Vyrovnat se jim už nepodařilo, a tak Dragons těsné vítězství uhájili.

HSÚ Berani Ústí nad Labem vs. Panthers Kadaň stav série 2:0

HSÚ Berani Ústí nad Labem vs. Panthers Kadaň 7:0 (1:0, 3:0, 3:0)

První zápas ovládli gólově jasně Berani. První třetinu rozehráli proti Kadani zlehka. V páté minutě využili přesilovou hru a ujali se vedení. Druhá část už pro ně byla gólově bohatší, přidali tři přesné zásahy a svému soupeři odskočili. Také závěrečná patnáctiminutovka přinesla trojnásobnou radost na straně Beranů, kteří uzavřeli skóre na konečných 7:0. Čisté konto si připsal Jan Kostovič a o hattrick se postaral Přemysl Svoboda.

HSÚ Berani Ústí nad Labem vs. Panthers Kadaň 4:1 (1:1, 1:0, 2:0)

Druhé utkání už bylo více vyrovnané. I tentokrát šli jako první do vedení domácí, ale Kadaň ještě v první třetině srovnala krok. Další branku už však nepřidala. Berani naopak pálili do černého ještě třikrát a nedovolili zaváhání. Poslední gól vstřelili do odkryté klece, když Kadaň v závěru ještě zkusila změnit stav zápasu hrou bez brankáře. Ani ta se jí nepovedla a v sérii prohrává 2:0.