Oblastní liga

Ve finále Oblastní ligy se proti sobě postaví týmy Dubí a Pivních veteránů

Orlík se sice dostal rychle do dvoubrankového vedení, ale další góly už nepřidal. Oproti tomu Dubí využilo hned dvě početní výhody a otočilo skóre ve svůj prospěch. Také druhý zápas skončil až v prodloužení, Pivní veteráni ztráceli, srovnali se soupeřem krok a nakonec si došli pro postup do finále.

HBC Orlík Ústí nad Labem vs. SK Dubí B 2:3pp (2:0, 0:1, 0:1 – 0:1)

Orlík vstoupil do zápasu skvěle. Z první branky se domácí radovali již po šestadvaceti vteřinách a v osmé minutě navýšili vedení na 2:0. Dubí ale vstoupilo naopak odhodlaně do druhé patnáctiminutovky a snížilo ztrátu už po osmnácti vteřinách hry. Na další zásah si museli diváci počkat do závěrečné části, kdy se do černého trefili opět hosté, kteří využili početní výhodu a vyrovnali. Ani jeden z týmů již další gól nepřidal a utkání muselo jít do prodloužení. I v tom domácí nabídli soupeři přesilovou hru, kterou Dubí využilo, dokonalo obrat a došlo si pro třetí výhru v sérii.

HBC Orlík Ústí nad Labem vs. SK Dubí B konečný stav série 0:3

HSÚ Foreads Ústí nad Labem vs. HSÚ Pivní veteráni Ústí nad Labem 4:5pp (0:1, 3:1, 1:2 – 0:1)

Pivní veteráni se dostali ve druhé třetině do dvoubrankového vedení, ale následně se slova ujali domácí. Třemi góly během čtyř minut přelili vedení na svoji stranu. Podařil se jim i vstup do závěrečné části, kdy již po čtrnácti vteřinách dokonal hattrick Tomáš Giesel a navýšil vedení svého celku. Pivní veteráni však zabrali a velmi rychle srovnali. Po základní hrací době tak platilo skóre 4:4, a zápas tak musel jít do prodloužení. V tom dali Foreads hostům k dispozici přesilovou hru, kterou Jan Čaloun nepohrdnul a poslal svůj tým do finále.

HSÚ Foreads Ústí nad Labem vs. HSÚ Pivní veteráni Ústí nad Labem konečný stav série 0:3