Oblastní liga

Pivní veteráni zvedli nad hlavu pohár pro vítěze Oblastní ligy, třetí skončil Foreads

První dva zápasy finále Oblastní ligy vyhráli Pivní veteráni, kteří tak mohli již v sobotu sérii ukončit, a to se jim také povedlo. Zápas sice mělo lépe rozehrané Dubí, které šlo dvakrát do vedení, ale ani jednou ho neudrželo. Pivní veteráni se ujali náskoku ve třetí třetině a zápas dovedli k výhře.

HSÚ Pivní veteráni Ústí nad Labem vs. SK Dubí B 3:2 (1:1, 1:1, 1:0)

Jako první šli ve třetím zápase do vedení hráči Dubí, kteří věděli, že musí vyhrát. Náskok jim ale vydržel pouze chvilku. Domácí totiž dostali k dispozici již třetí přesilovou hru, kterou se jim tentokrát podařilo proměnit. Do černého zamířil Vojtěch Červinka, který tak chvíli před koncem první třetiny srovnal skóre. Také ve druhé části odskočili hosté, i za ně využil početní výhodu Miloslav Kváš, ale i tentokrát Pivní veteráni nedovolili svému soupeři udržet náskok dlouho. Druhá využitá přesilová hra domácích a stav zápasu 2:2. Zkraje třetí patnáctiminutovky šli poprvé před svého soupeře Pivní veteráni, a gól Jana Melichera byl nakonec vítězným. Dubí přišlo o dobře rozehraný zápas a Pivní veteráni rozhodli o vítězství v celém letošním ročníku.

HSÚ Pivní veteráni Ústí nad Labem vs. SK Dubí B konečný stav série 3:0

HSÚ Foreads Ústí nad Labem vs. HBC Orlík Ústí nad Labem 4:3 (0:1, 1:1, 3:1)

Orlík svého soupeře sice přestřílel, ale ani tak na vítězství nedosáhl. V první třetině šli hosté do náskoku, ale na začátku druhé části domácí v přesilové hře srovnali. Také Orlík využil přesilovou hru a podruhé v zápase šel do vedení. Potřetí šli hosté o krok před svého soupeře v poslední patnáctiminutovce, ale ani tentokrát se jim vedení nepodařilo udržet. Foreads v rozmezí dvanácti vteřin dali dva góly, poprvé se ujali vedení, které ale dotáhli do vítězného konce. Foreads mohli oslav zisk třetího místa. Orlík skončil těsně pod stupni vítězů.