Finálovou sérii 2. Ligy rozhodne až pátý zápas, kdo nakonec vybojuje první místo?

Stejně jako po prvním zápase srovnali Berani po prodloužení stav série na 1:1, to stejné se tentokrát povedlo Dragons. Berani otočili stav série ve svůj prospěch, ale Dragons odmítli přijmout konec série a v nedělním zápase 2. Ligy srovnali. O celkovém vítězi tak rozhodne až pátý zápas.

HSÚ Berani Ústí nad Labem vs. SC Dragons Ústí nad Labem 12:6 (6:3, 5:3, 1:0)

Dragons do třetího zápasu vlétli a slavili první gól už po třiceti devíti vteřinách hry. Pak se ale o slovo přihlásili Berani, kteří předvedli neuvěřitelnou sedmou minutu. Během osmadvaceti vteřin pálili do černého hned třikrát a šli do vedení. Hosté sice snížili, ale domácí znovu odskočili. Také druhá třetina přinesla velké množství branek, dohromady jich padlo hned osm. Dragons opět snížili, ale Berani rozhodně nechtěli připustit žádné drama, v závěru prostřední patnáctiminutovky přidali čtyři góly a šli si za hladkým vítězstvím. V závěru rozvlnili ještě jednou domácí hostující síť a potvrdili výhru 12:6. Hattrickem přispěl Miroslav Štoček. Na straně hostů se stal třígólovým střelcem Jan Tůma, ale ani jeho branky porážce nezabránily.

HSÚ Berani Ústí nad Labem vs. SC Dragons Ústí nad Labem 4:5pp (3:3, 0:1, 1:0 – 0:1)

V nedělním zápase Dragons třikrát odskočili o jeden gól, ale ve všech případech se Beranům vždy podařilo srovnat. Hosté dobře vstoupili do druhé třetiny, ve které se opět ujali vedení, když se už v šestnácté minutě prosadil David Nedoma. Jednobrankový náskok drželi hosté až do závěru zápasu, kdy nabídli soupeři přesilovou hru, kterou Berani využili, a zápas tak musel jít do prodloužení. V tom zkompletoval hattrick hostující Karel Kubát, který rozhodl o srovnání série na 2:2.

HSÚ Berani Ústí nad Labem vs. SC Dragons Ústí nad Labem stav série 2:2