Oblastní liga

Foreads zvítězili v Oblastní lize těsným rozdílem, Dubí ani jednou neinkasovalo

Foreads si vypracovali dvoubrankové vedení, které sice Orlík snížil, ale na body mu to nestačilo. Jasným výsledkem 6:0 zvítězilo Dubí, které se střetlo s Neštěmicemi, kterým se ale nedařilo střelecky. Gólově se naopak dařilo týmům Ústí a Litoměřic, které daly dohromady patnáct branek.

HSÚ Foreads Ústí nad Labem vs. HBC Orlík Ústí nad Labem 2:1 (1:0, 1:0, 0:1)

Orlík sice svého soupeře jasně přestřílel, ale ani tak na body nedosáhl. Na domácího brankáře vyslal hned osmatřicet střel, ale pouze jedna z nich našla svůj cíl. Foreads neopak ze čtrnácti pokusů mířili dvakrát do černého. Dvoubrankového náskoku se ujali ve druhé třetině. Orlík se prosadil až v té poslední, kdy se mu podařilo snížit, ale domácí si vítězství nenechali vzít a uhájili těsný náskok.

SK Dubí B vs. HSÚ Sharks Neštěmice 6:0 (2:0, 1:0, 3:0)

Dokonce přes padesát střel vyslalo ve svém zápase Dubí, které se utkalo s Neštěmicemi. Zápas odehráli domácí bez zaváhání. Povedlo se jim navíc využít hned tři přesilové hry a k tomu přidali tři zásahy při plném počtu hráčů. Neštěmicím se střelecky nedařilo a z gólu se neradovaly ani jednou. Pavel Hurych tak přispěl k výhře svého týmu čistým kontem.

Elba DDM Ústí nad Labem C vs. SHC Killers Litoměřice B 5:10 (2:3, 2:5, 1:2)

Hned patnáct branek přineslo střetnutí Elby DDM C a Litoměřic. V první třetině šly Litoměřice do vedení, ale domácím se ho povedlo dvakrát snížit. Ve druhé třetině předvedli hosté výborné tři minuty, během kterých se prosadili pětkrát a navýšili svůj náskok. Ten zvýšili v závěrečné patnáctiminutovce už na 4:10 a šli si pro hladkou výhru. Domácí už jen pouze díky Jakubu Haškovi upravili konečný stav, na rozdělení bodů se už nic neměnilo.