Dubí ve 2. Lize neinkasovalo, Dandy vstřelilo osm branek

Litoměřice se postavily v dalším zápase proti Dubí a ani jednou se jim nepodařilo překonat hostujícího brankáře. Dubí naopas skórovalo šestkrát. Ještě o dva góly více dalo Malé Březno, za které se pětkrát prosadil Tomáš Chyba. Berani zvítězili díky dobrému vstupu do zápasu.

HBC Dandy Malé Březno vs. SC Dragons Ústí nad Labem 8:1 (1:0, 6:1, 1:0)

Po první třetině vedlo Dandy pouze o jeden gól, ale v prostřední části se pořádně rozjelo. Přidalo další čtyři branky a šlo do jasného vedení. Za tohoto stavu dostali jedinou výhodu přesilové hry Dragons, kteří ji sehráli na jedničku a díky Michalu Hruškovi snížili. Radost ale netrvala dlouho. Nejprve zkompletoval hattrick Tomáš Chyba, který byl v zápase při chuti. Další dva góly domácích totiž vstřelil také on a k výhře svého celku přispěl pěti přesnými zásahy.

SHC Killers Litoměřice vs. SK Dubí 0:6 (0:3, 0:0, 0:3)

V utkání Litoměřic a Dubí sice nebylo k vidění moc střel na branku, ale hosté ze svých šestnácti pokusů dokázali dát hned šest gólů. Poprvé šli hosté do vedení ve třetí minutě, velmi brzy přidal druhý gól Miloslav Kváš, který využil početní výhodu. Na něj navázal gólem také Svatopluk Němeček a Dubí šlo do kabin s třígólovým náskokem. V prostřední části se síly na hřišti srovnaly a ani jeden z brankářů za svá záda míček nepustil. Závěrečná patnáctiminutovka patřila opět hostům, kteří nedopustili nějaké zaváhání. Velmi rychle využili dvě přesilové hry, navrch přidali zásah při hře pět na pět, ani jednou neinkasovali a připsali si tři body za vítězství 0:6.

Elba DDM Ústí nad Labem B vs. HSÚ Berani Ústí nad Labem 1:5 (0:3, 1:1, 0:1)

Do svého zápasu velmi dobře vstoupili také Berani, za které se už po dvaadvaceti vteřinách trefil Martin Patzelt. Stejný hráč brzy navýšil vedení a do první sirény ještě využil početní výhodu Jan Šilínek. Elba DDM B se z rychlého nástupu svého soupeře oklepala a v prostřední části snížila. Berani si ale vzali své vedení zpátky. Také třetí část byla vyrovnaná, diváci viděli pouze jeden gól, který byl opět z hole hostů, kteří tak udrželi dobře rozjetý zápas až do konce.