Oblastní liga

Orlík ovládl v Oblastní lize zápas s Teplicemi, Elba DDM C si připsala první výhru

Teplice se sice ujaly v zápase s Orlíkem jako první vedení, ale pak si slovo vzali hosté dvanácti góly otočili zápas ve svůj prospěch. Elbě DDM C vyšla dobře první třetina, ve které se odpíchla k první letošní výhře. Také Litoměřice začaly dobře hned od začátku a vyhouply se na čelo tabulky.

HbC Kings Teplice vs. HBC Orlík Ústí nad Labem 2:13 (1:1, 0:7, 1:5)

Jako první šli do vedení Teplice, ale Orlík ještě v první třetině vyrovnal. Ve druhé části se poprvé do vedení dostali hosté, kteří se rozjeli a dali dalších šest branek a dostali se jasně před svého soupeře. Také závěrečná část patřila Orlíku, který se prosadil pětkrát a Teplice k ničemu nepustil. Domácí se sice trefili do černého ještě jednou, ale to už jim v závěru utkání k lepšímu výsledku nepomohlo. Orlík měl hned dva třígólové střelce, kterými byl Milan Dvořák a Marek Štindl.

HSÚ Foreads Ústí nad Labem vs. Elba DDM Ústí nad Labem C 3:5 (0:2, 2:1, 1:2)

Elba DDM C svého soupeře jasně přestřílela, na domácího brankáře vyslala hned čtyřiačtyřicet střel. V první třetině se hosté dostali do dvoubrankového vedení a do druhé části se jim mohlo vstupovat lépe. Foreads se ale nechtěli vzdát a do prostřední patnáctiminutovky vlétli a povedlo se jim snížit. Hosté se také prosadili, ale domácí se znovu dostali na dostřel jednoho gólu. Závěrečná část hostům vyšla lépe, odskočili na tříbrankový rozdíl a inkasovaný gól v oslabení je už nemusel mrzet.

SHC Killers Litoměřice B vs. SK Dubí B 6:3 (3:0, 1:2, 2:1)

V posledním nedělním zápase se střetly záložní týmy Litoměřic a Dubí a lépe se vedlo domácím. Těm vyšla velmi dobře hned první třetina, ve které se dostali do tříbrankového náskoku. Dubí sice vyhrálo prostřední část, ale Litoměřice v závěru opět odskočily. Třetí zásah přidali hosté pět minut před koncem, ale náskok domácích už byl na tolik vysoký, že s ním už nic nedokázali udělat.

Tabulka Oblastní liga - Čechy Sever
POŘ. TÝM Z SKÓRE B
1.
SHC Killers...
3 24:8 9
2.
HBC Orlík Ústí...
3 21:5 6
3.
SK Dubí B
3 12:7 6
4.
Elba DDM Ústí nad...
4 15:25 4
5.
HSÚ Foreads Ústí...
3 6:9 3
6.
HbC Kings Teplice
2 7:17 2
7.
HSÚ Sharks...
2 0:14 0