2. liga

Berani otočili ve 2. Lize zápas s Dandy, Kadaň si v klidu pohlídala výhru

Berani sice s Malým Březnem prohrávali, ale po využité přesilové hře se podruhé prosadili v závěru a těsný náskok dovedli k zisku tří bodů. Litoměřice ve druhé třetině srovnaly s Kadaní krok, Panteři ale nedovolili zaváhání, svůj náskok navýšili a nemuseli se strachovat o výhru.

HSÚ Berani Ústí nad Labem vs. HBC Dandy Malé Březno 2:1 (0:0, 1:1, 1:0)

I když se Beranům dařilo střelecky, tak jako první šlo do vedení Dandy. Hosté se prosadili během druhé třetiny, kdy se však radovali z jediného svého přesného zásahu. Beranům se podařilo ještě v prostřední části srovnat krok, když využili přesilovou hru. Do závěrečné části se tak šlo za nerozhodného stavu a na další branku si museli všichni počkat až do závěru. Necelé čtyři minuty před koncem šli poprvé do vedení Berani, kteří už ale nedovolili jejich soupeři se prosadit a těsný náskok udrželi až do závěrečné sirény.

SHC Killers Litoměřice vs. Panthers Kadaň 2:6 (0:1, 1:2, 1:3)

Kadaň se poprvé prosadila v závěru první třetiny, kdy ji poslal do náskoku Pavel Sommer. Litoměřicím se sice povedlo v prostřední části srovnat, ale Kadaň si dvěma góly vzala vedení zpátky. Nejvíce branek přinesla závěrečná patnáctiminutovka, ve které využili přesilovou hru domácí, kteří se tak dostali svému soupeři na dostřel. Hosté ale zaváhání nedovolili a hned dvakrát se do černého trefil Josef Mládek. Litoměřice dostaly v závěru k dispozici přesilovou hru, kterou ale nepotrestaly, naopak v ní inkasovaly pošesté. Body si tak odvezli hosté.

Tabulka 2. Liga - Čechy Sever
POŘ. TÝM Z SKÓRE B
1.
HSÚ Berani Ústí...
9 51:35 22
2.
Panthers Kadaň
9 67:29 18
3.
SK Dubí
8 37:19 18
4.
HBC Dandy Malé...
7 30:24 12
5.
Elba DDM Ústí nad...
9 22:44 10
6.
SHC Killers...
8 23:53 4
7.
SC Dragons Ústí...
8 19:45 3