Oblastní liga

Litoměřice měly v Oblastní lize šestigólového střelce

Litoměřičtí svého soupeře nešetřily, vstřelily mu osm branek a ani jednou neinkasovaly. Hned pod šesti góly je podepsaný Michal Hubený! Foreads využilo přesilovou hru v závěru zápasu, což mu na vítězství nestačilo. Elba DDM ve třetí třetině srovnala, ale s Teplicemi padla po samostatných stříleních.

SK Dubí B vs. HSÚ Foreads Ústí nad Labem 3:1 (0:0, 1:0, 2:1)

První branky se diváci dočkali až na konci druhé třetiny, kdy se jako první trefil do černého Jakub Verner. Jak Dubí zakončilo prostřední část, tak i začalo závěrečnou patnáctiminutovku. Ke druhému gólu stačilo domácím pouhých sedmadvacet vteřin. V poslední minutě inkasovali hosté při vlastní přesilové hře, kterou se jim následně povedlo i využít, ale branka osm vteřin před koncem už na výsledku nic nezměnila.

HSÚ Sharks Neštěmice vs. SHC Killers Litoměřice B 0:8 (0:4, 0:4, 0:0)

Jasné utkání sehrály Litoměřice, které se představily na půdě Neštěmic. Na svého soupeře vyslaly hned čtyřicet střel a osm z nich našlo svůj cíl. Branky rozložili hosté do prvních dvou třetin, závěrečná třetina už byla bez vstřeleného gólu. Neštěmice za celý zápas nepřišly na to, jak překonat hostujícího Zbyňka Šváru, který si tak připsal čisté konto. Nejlepším střelcem hostů se stal Michal Hubený, který rozvlnil síť hned šestkrát.

Elba DDM Ústí nad Labem C vs. HbC Kings Teplice 4:5 ss (2:1, 0:3, 2:0)

Nejvyrovnanější zápas přineslo střetnutí Elby DDM C a Teplic. Tento duel skončil až po samostatných stříleních a spokojenější mohli být hosté. Jako první šli do vedení domácí, hosté sice vyrovnali, ale ještě v první třetině si Elba DDM vzala vedení zpátky. Ve druhé patnáctiminutovce se rozjely Teplice, které se prosadily třikrát a dostaly se poprvé v zápase do vedení. Třetí třetina naopak patřila domácím, kteří zvítězili 2:0 a vynutili si samostatná střílení. V těch byli úspěšnější Teplice, které si tak připsaly o bod více.