Oblastní liga

Dubí rozhodlo o vítězství v Oblastní lize v první třetině, Orlík naopak až v té poslední

Dubí nakročilo k výhře už v první třetině, kdy se trefilo hned třikrát. Neštěmice sice snížily, ale hosté si náskok uhlídali. Orlík se ujal vedení proti Foreads dvakrát, ale v obou případech soupeř srovnal. Čtyřmi góly v závěrečné třetině už ale vzal hostům veškeré naděje na úspěch.

HSÚ Sharks Neštěmice vs. SK Dubí B 1:4 (0:3, 1:0, 0:1)

Dubí vstoupilo do zápasu dobře a k výhře nakročilo od první třetiny. V desáté minutě se totiž ujalo již tříbrankového vedení. V prostřední části se ale hosté odmlčeli a šanci něco udělat s výsledkem dostaly Neštěmice. Za ty snížil ve čtyřiadvacáté minutě Jiří Eisenhammer. Další radost už ale na tvářích domácích nepřibyla. Poslední slovo měli opět hosté, kteří využili v závěrečné patnáctiminutovce přesilovou hru a získali plný počet bodů.

HBC Orlík Ústí nad Labem vs. HSÚ Foreads Ústí nad Labem 6:2 (1:0, 1:2, 4:0)

Orlík svého soupeře jasně přestřílel, ale o třech bodech rozhodl až v závěrečné třetině. Poprvé se vedení ujal osm vteřin před první sirénou, když se při vlastním oslabení do černého trefil Milan Dvořák. Foreads zkraje druhé třetiny pokračující přesilovou hru přeci jen proměnili a srovnali krok. Orlík si vzal vedení zpátky, ale hosté i tentokrát vyrovnali. Do závěrečné patnáctiminutovky se tak šlo za nerozhodného stavu 2:2. Pak už ale udeřili hráči Orlíku. Ti hned čtyřikrát rozvlnili síť v brance hostů a nepřipustili žádné drama.