Elba DDM B zvítězila ve 2. Lize díky gólu v oslabení, Kadaň se střelecky neprosadila

Elba DDM B ztrácela v utkání s Dragons dva góly, ale podařilo se jí vyrovnat. V poslední minutě se prosadila při vlastním oslabení a dokonala obrat. Hráči Kadaně se nedokázali v zápase s Dubím prosadit, a tak body bral soupeř. Berani naopak vstřelili branek osm a v klidu si poradili s Litoměřicemi.

Panthers Kadaň vs. SK Dubí 0:3 (0:1, 0:1, 0:1)

Týmy Kanadě a Dubí spolu odehrály střelecky vyrovnaný zápas, hosté vyslali pouze o jednu střelu více, ale dařilo se jim jejich pokusy lépe zamířit. V každé třetině dalo Dubí po jedné brance, a to mu k výhře stačilo. Kadaň totiž na brankáře hostů recept nenašla a neprosadila se ani jednou. Dubí si připsalo čisté konto a tři body do tabulky, kde mu patří druhá příčka.

SHC Killers Litoměřice vs. HSÚ Berani Ústí nad Labem 4:8 (2:2, 2:4, 0:2)

V utkání Litoměřic a Beranů bylo k vidění hned dvanáct branek. Jako první šly při vlastním oslabení v šesté minutě do vedení Litoměřice. Berani ale přeci jen přesilovou hru využili a brzy šli v další početní převaze před svého soupeře oni. V poslední minutě první třetiny přidal svoji druhou branku Michal Smolík a do šaten se odcházelo za nerozhodného stavu. Ten se však velmi rychle měnil. Berani do druhé třetiny vlétli a v šestnácté minutě si připsali dva góly. Smolík zkompletoval hattrick, ale hosté opět odskočili. Litoměřice znovu snížily, v závěrečné části už ale další zásahy nepřidaly. Berani naopak pálili do černého ještě dvakrát a slavili výhru 4:8. Za hosty se mezi třígólové střelce zapsal Přemysl Svoboda.

Elba DDM Ústí nad Labem B vs. SC Dragons Ústí nad Labem 3:2 (0:2, 2:0, 1:0)

Nejvyrovnanějším a jednobrankovým rozdílem skončil zápas Elby DDM B a Dragons. První třetina vyšla skvěle hostům, kteří se poprvé dostali do vedení ve čtyřiatřicáté vteřině. Brzy navýšili vedení, ale branka Lukáše Poláka byla posledním zásahem hostů. Druhá část se totiž naopak povedla domácím, kteří přidali také dva góly a srovnali krok. V závěru zápasu mohli Dragons rozhodnout v nabídnuté přesilové hře, kterou nejenže nevyužili, ale navíc v ní sami inkasovali. Domácí už těsný náskok uhájili.