2. liga

Kadaň vstřelila ve 2. Lize sedmnáct gólů, Elba DDM B se neprosadila ani jednou

Kadaň měla zápas s Litoměřicemi ve svých rukou už od samého začátku. Dařilo se jí střelecky a Litoměřice musely lovit míček ze své sítě hned sedmnáctkrát. Elba DDM B naopak neměla střelecký den a proti Dubí se neradovala ani jednou. Dandy s Berany několikrát vyrovnalo, ale hosté si utkání pohlídali.

HBC Dandy Malé Březno vs. HSÚ Berani Ústí nad Labem 4:9 (2:3, 1:1, 1:5)

Berani se ujali ve třetí minutě už dvoubrankového vedení, na které však Dandy brzy zareagovalo. Povedla se mu výborně pátá minuta, ve které se domácí prosadili hned dvakrát a srovnali krok. V první části si ale Berani ještě vzali vedení zpátky. V prostřední třetině Dandy opět srovnalo, ale i tentokrát vyrovnaný stav nevydržel dlouho. Závěrečná patnáctiminutovka už byla ve znamení hostů. Ti dali postupně pět gólů, svému soupeři utekli a dovedli utkání do vítězného konce. Hattrickem se blýskl Daniel Adámek.

Panthers Kadaň vs. SHC Killers Litoměřice 17:3 (7:0, 5:2, 5:1)

Jasný průběh mělo utkání Kadaně s Litoměřicemi. Domácí byli rozjetí od úplného začátku a svoji kanonádu započali už v první minutě. V úvodní třetině zaznamenali hned sedm přesných zásahů. Litoměřice sice zkraje druhé části snížily a následně přidaly další branku, ale Kadaň se přehoupla již přes deset gólů. Také v závěrečné třetině dali domácí dalších pět branek a o výhru se nemuseli strachovat. Nejlepším hráčem domácích byl se čtyřmi přesnými trefami Ondřej Tumpach. O všechny góly hostů se postaral Lukáš Barták, ani jeho hattrick ale Litoměřicím k zisku bodů nepomohl.

Elba DDM Ústí nad Labem B vs. SK Dubí 0:3 (0:0, 0:1, 0:2)

Bez vstřelené branky odehrála svůj zápas Elba DDM B, která se střetla s celkem Dubí. První trefu viděli diváci až na konci druhé třetiny, kdy se v přesilové hře prosadil Miloslav Kváš. Domácí stále drželi naději na zisk bodů, ale byli to opět hosté, kdo se prosadil. Šest minut před koncem rozvlnil domácí síť Jan Jejkal, na kterého brzy navázal svou druhou trefou Miloslav Kváš, hosté tak nedovolili v závěru utkání zdramatizování a v klidu dovedli zápas k zisku tří bodů.

Tabulka 2. Liga - Čechy Sever
POŘ. TÝM Z SKÓRE B
1.
SK Dubí
10 54:21 24
2.
HSÚ Berani Ústí...
9 51:35 22
3.
Panthers Kadaň
9 67:29 18
4.
Elba DDM Ústí nad...
10 27:47 13
5.
HBC Dandy Malé...
9 34:33 12
6.
SHC Killers...
9 24:66 4
7.
SC Dragons Ústí...
8 19:45 3