Oblastní liga

Dubí udrželo v Oblastní lize čisté konto, Litoměřice B daly osmnáct branek

Dubí dobře vstoupilo do zápasu s Foreads a tříbrankový náskok mu v pohodě stačil. Foreads se totiž nedočkali ani jedné branky a odešli s prázdnou. Střelecky se nejvíce dařilo Litoměřicím, které se vyřádily osmnácti góly na Neštěmicích. Elba DDM otočila zápas díky výborné druhé třetině.

HSÚ Foreads Ústí nad Labem vs. SK Dubí B 0:4 (0:3, 0:0, 0:1)

Týmu Dubí se nejlépe povedla hned první třetina, ve kterém dal tři góly. Poprvé šli hosté do vedení ve čtvrté minutě a velmi rychle náskok navýšili. Do první sirény se prosadil ještě Jiří Záhorčák a Dubí vedlo už 0:3. Ve druhé části se hra vyrovnala a diváci se dalšího přesného zásahu nedočkali. Ten přišel zkraje závěrečné třetiny, kdy se do černého trefil hostující David Bím. Hráči Foreads nenašli na brankáře hostů recept a nepovedlo se jim ho překonat ani jednou. Dubí tak čtyři branky stačily a v klidu si došlo pro jasnou výhru.

SHC Killers Litoměřice B vs. HSÚ Sharks Neštěmice 18:5 (9:1, 5:2, 4:2)

Mnohem více branek padlo v zápase Litoměřic s Neštěmicemi, ve kterém si diváci přišli na své. Dohromady bylo k vidění třiadvacet gólů a Neštěmicím ani pět přesných zásahů k bodům nestačilo. Litoměřice do utkání doslova vlétly a ve třinácté minutě se ujaly už sedmibrankového náskoku. Neštěmicím se povedlo snížit, ale domácí přidali ve stejné minutě další dva góly. Hosté se snažili dotáhnout na svého soupeře marně. Když už se jim povedlo vstřelit branku, tak se ke slovu dostaly opět Litoměřice, které se zastavily až na osmnácti gólech. Pod šesti z nich je podepsaný Michal Hubený, pouze o branku méně zaznamenal Michal Krejza.

HbC Kings Teplice vs. Elba DDM Ústí nad Labem C 3:9 (1:1, 0:5, 2:3)

Gólovou nadílku přineslo také střetnutí Teplic a Elby DDM C. Jako první šli v první třetině do vedení domácí, ale hosté brzy srovnali. Druhá patnáctiminutovka pak jasně patřila Elbě DDM, která zaznamenala hned pět přesných střel, a hosté tak svému soupeři utekli. V poslední třetině navíc přidali další tři góly. V závěru se sice ještě dvakrát prosadil teplický Marek Zrzavecký, ale ani to už Teplicím k zisku bodů nestačilo.