Tuhou bitvu pro sebe gólem v závěru získaly Litoměřice

Vinou dalšího odloženého duelu bylo k vidění opět pouze jedno střetnutí. V souboji týmů čekajících v novém roce na výhru dorazil do Litoměřic celek z Malého Března. Průběh zápasu byl od začátku vyrovnaný a ráz v něm udávaly především přesilové hry, kterých bylo požehnaně.

SHC Killers Litoměřice vs. HBC Dandy Malé Březno 4:3 (1:1, 1:1, 2:1)

Dandy se dvakrát povedlo odskočit do vedení, ale domácí tým dokázal pokaždé srovnat až do stavu 2:2, který svítil na tabuli po dvou třetinách. Nervózní třetí třetina dokonce vygradovala ve větší potyčku, kde padaly i tresty do konce zápasu. Domácí tým v té době hrál přesilovku a v jejím pokračování se dokázal prosadit Milan Šimek a poprvé dostal svůj tým do vedení. Hosté však nesložili zbraně a necelé tři minuty před koncem zápasu vyrovnal opět v přesilové hře Lukáš Pešek. Prodloužení se nakonec nekonalo, protože další hostující faul dokázal 73 vteřin před sirénou potrestat Marek Stibal a dal výsledku konečnou podobu. V zápase jsme mohli vidět velké množství vyloučení a hlavně pět využitých přesilových her. Litoměřice tak potvrdily zlepšený výkon z minulého kola a dostaly se na dostřel svému dnešnímu soupeři.