Oblastní liga

Elba DDM C porazila v Oblastní Lize Foreads až po samostatných stříleních

Elbě DDM se podařilo čtyři minuty před koncem srovnat díky využité přesilové hře, a nakonec dovedla zápas až do vítězného konce. Těsný náskok uhájilo Dubí B, které vytěžilo proti Litoměřicím B plný počet bodů. Teplice sice dobře rozehrály zápas, ale na Orlík to nestačilo.

HbC Kings Teplice vs. HBC Orlík Ústí nad Labem 3:7 (2:0, 1:6, 0:1)

Teplice vstoupily do zápasu dobře a ve čtrnácté minutě se ujaly dvoubrankového vedení. Orlík ale naopak ovládl prostřední část. Po proměněné přesilové hře přidal dalších pět gólů a otočil vedení na svoji stranu. Domácím se povedlo ještě zareagovat, ale poslední zásah do černého zaznamenali hosté. Zkraje závěrečné části vstřelil Marek Štindl sedmou branku hostů a stanovil skóre na konečných 3:7.

HSÚ Foreads Ústí nad Labem vs. Elba DDM Ústí nad Labem C 3:4ss (0:0, 1:2, 2:1 - 0:0)

Utkání Foreads a Elby DDM C musela rozhodnout až samostatná střílení. Již po sedmi minutách hry se hostům zranil brankář, a do brány tak musel z pole nastoupit Jiří Cícha. Prvních gólů se diváci dočkali až v prostřední třetině, kdy se už po třiapadesáti vteřinách prosadil Vojtěch Dobrodinský a chvíli po něm také Aleš Zuna. Následovaly tři branky domácích, kterým se povedlo otočit skóre. Elba DDM se ale nevzdala, dostala k dispozici početní výhodu a tu necelé minuty před závěrečnou sirénou využila. V samostatných stříleních byl jediným úspěšným Martin Černý, který rozhodl o dvou bodech pro svůj tým.

SHC Killers Litoměřice B vs. SK Dubí B 3:4 (0:1, 3:2, 0:1)

Vyrovnaný zápas byl k vidění také mezi Litoměřicemi a Dubím. Hosté využili v první třetině přesilovou hru, ale to stejné se povedlo v prostřední části také Litoměřicím, a bylo vyrovnáno. Hosté si vzali vedení zpátky, ale Litoměřicím stačilo šestapadesát vteřin k tomu, aby se prosadily hned dvakrát a poprvé v zápase se dostaly před svého soupeře. Dubí však stihlo ještě v prostřední části vyrovnat a druhou brankou Davida Schnaubelta šlo do vedení, které tentokrát udrželo až do konce.