Oblastní liga

Litoměřice B uhájily první místo v Oblastní lize, Dubí B zůstane druhé

Před posledním kolem Oblastní ligy už je jasné pořadí na prvních místech tabulky. Litoměřice si připsaly vysokou výhru nad Teplicemi, což už jim nyní zajistilo první místo před play-off. Dubí zůstane po vítězství nad Ústím druhé a Orlík třetí.

Elba DDM Ústí nad Labem C vs. SK Dubí B 3:7 (1:1, 1:4, 1:2)

První utkání se odehrálo již v pátek, kdy se proti sobě postavily týmy Elby DDM a Dubí. Jako první šli do vedení hosté, ale domácí vteřinu před první sirénou vyrovnali. Dubí se nenechalo vyrovnáním zaskočit a skvěle vstoupilo do prostřední části, ve které odskočilo o tři góly. Elba DDM sice ještě odpověděla, ale i další tři přesné zásahy byly z holí hostujících hráčů, kteří se ujali dostatečného náskoku. Domácí sice v poslední minutě zaznamenali třetí branku, která už ale jen změnila skóre na konečných 3:7.

HbC Kings Teplice vs. SHC Killers Litoměřice B 0:13 (0:5, 0:4, 0:4)

Jasný zápas odehrály Litoměřice, které se představily proti Teplicím. K výhře nakročili hosté od první třetiny, ve které se ujali pětibrankového náskoku. Ve své převaze nepolevovali a domácí Pavel Doulík musel v utkání čelit celkem jednapadesáti střelám. Ve druhé a závěrečné části daly Litoměřice shodně čtyři branky, přehouply se přes desítku a udržely čisté konto. Pěti góly se blýskl Ondřej Růžička, o zásah méně slavil Michal Krejza.

HBC Orlík Ústí nad Labem vs. HSÚ Sharks Neštěmice 10:0 (5:0, 1:0, 4:0)

Bez inkasované branky odehrál svůj zápas také Orlík, který hostil Neštěmice. Hosté se v celém utkání zmohli pouze na sedm střel, což bylo málo k tomu, aby se mohli radovat z gólu. Domácí se naopak trefili do černého hned desetkrát. Po jasné první třetině, kterou Orlík vyhrál 5:0, přišla volnější druhá patnáctiminutovka, ve které viděli diváci pouze jeden gól. V závěru ale opět domácí zabrali a desátý gól vstřelil v přesilové hře Lukáš Nagy. Hattrick slavil Marek Špatný.