Oblastní liga

Oblastní liga má za sebou základní část, kterou vyhrály Litoměřice B

Nejlépe se dařilo Elbě DDM C, která vstřelila devět branek. Teplice ovládly závěrečnou část a došly si pro tři body. Z vítězství po samostatných stříleních se radovaly Litoměřice, kterým patří první příčka v tabulce. Následující víkend vstoupí čtyři celky do čtvrtfinálových bojů.

HSÚ Sharks Neštěmice vs. Elba DDM Ústí nad Labem C 1:9 (0:2, 0:3, 1:4)

Ústí zvládlo poslední zápas základní části skvěle. Proti Neštěmicím se prosadilo už ve druhé minutě a postupně se ujalo šestigólového vedení. Domácí se poprvé prosadili zkraje závěrečné patnáctiminutovky, kdy využil přesilovou hru Jiří Eisenhammer. Jednalo se však o jediný zásah Neštěmic. Oproti tomu Elba DDM přidala další tři branky a dokráčela si pro hladkou výhru.

HSÚ Foreads Ústí nad Labem vs. HbC Kings Teplice 3:7 (2:3, 1:1, 0:3)

Zápas pátého se šestým zvládly lépe Teplice, které se v tabulce udržely před Foreads. Teplice se dostaly v první třetině do dvoubrankového vedení, na které domácí zareagovali. V prostřední části se podařilo domácím hráčům srovnat na 3:3 a vypadalo to na dramatický závěr. Další góly už ale padaly jen z holí hostů. Teplice přidaly čtyři branky a dotáhly utkání do vítězného konce. Hattrickem se blýskl Marek Zrzavecký.

SHC Killers Litoměřice B vs. HBC Orlík Ústí nad Labem 6:5ss (2:2, 1:3, 2:0)

Nejvyrovnanější zápas byl k vidění mezi Litoměřicemi a Orlíkem a dospěl až k samostatným střílením. Litoměřice rozvlnily síť hostů už po třiatřiceti vteřinách hry. Orlík srovnal, domácí sice opět odskočili, ale i v tomto případě bylo skóre brzy vyrovnané. I potřetí šli do vedení domácí hokejbalisté, ale pak otočil Orlík třemi góly skóre ve svůj prospěch a byly to Litoměřice, kdo musel dohánět ztrátu. Čtyři minuty před koncem se jim povedlo srovnat se soupeřem krok a po samostatných stříleních byly nakonec šťastnější.