Oblastní liga

Druhým finalistou Oblastní ligy je Dubí

Rozhodující páté utkání Oblastní ligy mezi Dubím B a Orlíkem přineslo hned patnáct branek! Hosté dvě třetiny zápasu několikrát vedli, ale domácí vždy srovnali krok. Dubí se poprvé dostalo před svého soupeře v závěrečné části a nakonec bralo výhru v prodloužení.

SK Dubí B vs. HBC Orlík Ústí nad Labem 8:7pp (1:2, 4:3, 2:2 - 1:0)

Jako první se v rozhodujícím pátém zápase prosadili hráči Orlíku, za které se do černého trefil Jan Hanusek. Na toho po pěti minutách navázal Josef Klečka a hosté odskočili svému soupeři o dva góly. Dubí navíc nabídlo Orlíku přesilovou hru, nakonec to ale byli domácí, kdo se radoval z branky, když se v oslabení do listiny střelců zapsal David Schnaubelt. V prostřední části se diváci dočkali sedmi branek. Pokaždé, když se povedlo Dubí vyrovnat, přišel další gól hostů, kteří si tak vždy vzali jednobrankový náskok zpátky. Po prostřední patnáctiminutovce ale nakonec svítilo na tabuli skóre 5:5. V závěru se průběh utkání otočil a byli to domácí, kteří šli poprvé v zápase do vedení. Ani oni ho ale nadvakrát neudrželi a o vítězi a postupujícím muselo rozhodnout až prodloužení. V čase 49:57 se poprvé prosadil Tomáš Walter, který nakonec rozhodl o výhře svého týmu.

Konečný stav série SK Dubí B vs. HBC Orlík Ústí nad Labem 3:2