Oblastní liga

Po vynucené pauze se rozjela čtyřmi zápasy také Oblastní liga

Do svých zápasů se po přestávce pustilo hned osm celků, z nichž se nejvíce dařilo Trnovanům, které vstřelily devět branek. Pouze o zásah méně zaznamenal Orlík, který však navíc udržel čisté konto. Tři body slavily také celky Desperados a Ještěrů.

HBC Orlík Ústí nad Labem vs. HSÚ Foreads Ústí nad Labem 8:0 (4:0, 3:0, 1:0)

Orlík zvládl svůj zápas na jedničku a svému soupeři nedal žádnou šanci. Na gólmana hostů vyslal dvojnásobný počet střel, než kolik musel krýt domácí brankář. K dispozici dostali hráči Orlíku jednu přesilovou hru, kterou využít nedokázali, ale to je vůbec mrzet nemusí. Do černého se totiž i tak trefili hned osmkrát. V listině střelců můžeme najít hned osm různých jmen.

HSÚ HBC Desperados vs. HbC Kings Teplice 5:3 (3:1, 2:2, 0:0)

Nejvyrovnanější výsledek přineslo střetnutí Desperados s Kings. Domácí začali zápas výborně, když se už v devatenácté vteřině radoval Vítězslav Horníček. Hosté se však nezalekli a do druhé minuty se jim podařilo srovnat se soupeřem krok. Byli to však opět hokejbalisté Desperados, kteří se do úvodní sirény prosadili ještě dvakrát. Zbytek zápasu byl už výsledkově vyrovnaný a Kings již ztrátu z první třetiny nedohnali.

HbC Žízeň Trnovany vs. HSÚ Sharks Neštěmice 9:1 (2:1, 3:0, 4:0)

Výborný výkon předvedly také Trnovany, které hostily Sharks Neštěmice. Hosté zaznamenali jedinou svou přesnou trefu vteřinu před koncem první třetiny, kdy snížili na 2:1. Branka Ondřeje Hipiuse byla však jedinou v podání Neštěmic, následně se totiž slova ujali domácí, kteří přidali dalších sedm přesných zásahů a došli si pro jasné vítězství.

HSÚ SHC Warriors Chlumec vs. HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem B 1:5 (1:2, 0:2, 0:1)

Jedinou brankou se se předvedli také Warriors Chlumec, kteří se střetli s Ještěry. Také Chlumci se podařilo v první třetině snížit na rozdíl jedné branky, ale ani tentokrát další góly nepřibyly. Ještěři postupně navyšovali své vedení až na rozdíl čtyř branek, kdy se prvním a posledním úspěšným střelcem stal Aleš Mudroňka.