Oblastní liga

Oblastní liga rozehrála Pekařův pohár, Elba DDM nepoznala porážku

Oblastní liga vstoupila do svého poháru, který je od začátku systémem turnajů. Skupina A ten svůj odehrála v neděli 13. 6. a nejlépe se dařilo Elbě DDM C, která neprohrála ani jeden zápas. Dařilo se také Orlíku, který vybojoval šest bodů. Kings Teplice si poradily pouze s Foreads.

HBC Orlík Ústí nad Labem vs. HSÚ Foreads Ústí nad Labem 4:3 (3:1,1:2)

Hned první utkání celého dne nabídlo velmi napínavý průběh. Díky dvěma brankám Aleše Jedličky se Orlík dostal do vedení, na které však Foreads velmi rychle zareagovali. Po dvou minutách si však dvoubrankové vedení vzal Orlík zpátky. Druhá polovina se lépe podařila Foreads, ale Jedlička zkompletoval hattrick a dovedl svůj tým k vítězství.

Elba DDM Ústí nad Labem C vs. HbC Kings Teplice 4:1 (0:0,4:1)

V první půlce zápasu se týmy potřebovaly nejprve rozkoukat a k vidění tak žádná branka nebyla. Ve druhé části už jich napadalo hned pět a lépe se dařilo Elbě DDM, která do turnaje vstoupila se svým celkem složeným převážně z dorostenců. Teplice se dostaly do vedení jako první, ale žádný další přesný zásah už nepřidaly. Ústí se naopak prosadilo hned čtyřikrát a slavilo první výhru.

Elba DDM Ústí nad Labem C vs. HSÚ Foreads Ústí nad Labem 6:2 (3:1,3:1)

Další výhru slavila Elba DDM hned v dalším zápase, ve kterém nastoupila proti Foreads. Obě poloviny nabídly stejný počet branek a více jich vstřelili domácí. Svoji druhou branku zápasu vstřelili Foreads až ve třiadvacáté vteřině, což už bylo na zdramatizování utkání pozdě. Z hattricku se radoval Jakub Myškovský.

HbC Kings Teplice vs. HBC Orlík Ústí nad Labem 0:5 (0:0,0:5)

Také Orlíku se podařil druhý zápas, ve kterém narazil na Kings Teplice. Hráči Orlíku se ve druhé půlce rozstříleli a svému soupeři dali hned pět branek. Teplice se do černého netrefily ani jednou a nenalezly tak recept na Martina Píchu. Za Orlík se prosadilo hned pět různých hráčů.

Elba DDM Ústí nad Labem C vs. HBC Orlík Ústí nad Labem 4:1 (2:1,2:0)

Ani ve svém posledním zápase nenašla Elba DDM svého přemožitele. Orlík naopak poprvé padl. Na první branku Elby DDM ještě dokázali hosté zareagovat, gól Miroslava Štočka však byl jediným v celém zápase. Domácí naopak přidali ještě další tři přesné zásahy a celým dnem prošli bez ztráty kytičky.

HSÚ Foreads Ústí nad Labem vs. HbC Kings Teplice 3:4 (2:1,1:3)

Souboj dvou poražených vyšel lépe ve prospěch Teplic, i když Foreads vyslali v utkání více střel. V první polovině se dostali Foreads do dvoubrankového vedení, které ještě do sirény snížil Petr Voráček. Ve druhé dvanáctiminutovce do toho hosté vlétli a najednou to byli oni, kdo vedl o dva góly. Ondřej Tuček ještě devět vteřin před koncem snížil, ale na vyrovnání už Foreads čas nestačil.


Tabulka Oblastní liga - Čechy Sever
POŘ. TÝM Z SKÓRE B
-
HSÚ HBC Ještěři...
7 63:7 0
-
HBC Orlík Ústí...
7 45:16 0
-
HSÚ SHC Warriors...
7 28:26 0
-
HSÚ Foreads Ústí...
7 21:26 0
-
HbC Žízeň...
6 25:22 0
-
HSÚ HBC Desperados
6 21:31 0
-
HbC Kings Teplice
7 10:42 0
-
HSÚ Sharks...
7 8:51 0