Ještěři šli opět do prodloužení, tentokrát v něm přetlačili Vlčí smečku, v Kadani jsme mohli vidět 15 branek!

O víkendu se nám v druholigovém poháru představily tři zápasy. Ve šlágru kola Ještěři šli opět do prodloužení, kde byli úspěšnější a přehráli Vlčí smečku. Vlci si o den později spravili chuť v Litoměřicích, kde vysoko zvítězili a zajistili si postup z prvního místa.

Brankové hody jsme mohli sledovat v utkání Bazzy Děčín a Panthers Kadaň, kde bylo k vidění 15 branek!

HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem vs. Vlčí smečka Ústí nad Labem 3:2 pp (1:0, 0:0, 1:2)

Sobota nám nabídla pouze jedno utkání, ale za to souboj dvou favoritů na pohárový triumf. Ještěři v předešlých dvou duelech sehráli prodloužení a ani tento zápas nebyl výjimkou. Jednalo se o vyrovnaný zápas, když se jako první prosadili Ještěři, zásluhou Wágnera. Tuhý boj trval až do třetí třetiny, kdy se podařilo vlkům otočit vývoj utkání a už pokukovali po třech bodech. Ještěrům se ale podařilo ranou od modré vyrovnat a zápas muselo rozhodnout prodloužení. V něm unikl Vladimír Brož a kličkou do bekhendu rozhodl o bodu navíc pro tým s ještěrem na prsou.

Panthers Kadaň vs. HBC Bazzy Děčín 8:7 pp

Na kadaňském zimním stadionu přivítali Panteři děčínské Bazzy. Toto utkání bylo opravdu bohaté na branky a diváci, co dorazili, se jistě nenudili. V utkání jsme mohli vidět 15 branek, když šťastnější tým byl ten domácí, když si připsal bod navíc za vítězství 8:7 v prodloužení.

SHC Killers Litoměřice vs. Vlčí smečka Ústí nad Labem 1:9 (0:2, 1:5, 0:2)

Vlci si přijeli spravit chuť v nedělním zápase do Litoměřic, a to se jim také povedlo. Utkání probíhalo ve stejném duchu celou dobu a smečka si s chutí zastřílela a zvítězila 9:1. Tento zápas byl pro Vlky poslední v základní skupině a s předstihem si zajistili první místo a budou čekat na svého soupeře do příštího víkendu, kdy jsou na programu poslední zápasy skupin, a dozvíme se složení semifinálových dvojic.