Regionální liga

Dubí si zajistilo final four a Coma porazila rezervu Elby DDM

Základní skupina letního poháru ukrojila další dílek. Z původních třech naplánovaných duelů se odehrály dva. Zápas Wolves – Děčín byl odložen. Dubí porazilo Pivní Veterány a zajistilo si postup na final four. Ten má jistý i Coma a vypadá to, že půjde z první pozice do závěrečných bojů.

SK Dubí vs. HSÚ Pivní Veteráni Ústí nad Labem 6:0 (3:0, 1:0, 2:0)

Skóre zápasu otevřel v jedenácté minutě dubský Jejkal. Na něj navázal o minutu později Skala a bylo to o dvě branky. Těsně před přestávkou zvýšil na průběžných 3:0 David Kovář. Další branka padla v polovině zápasu. Postaral se o ni Čermák. Ve třetí části skórovali ještě jednou Kovář s Jejkalem a dubské „SKáčko“ vyhrálo hladce 6:0. Díky této výhře si zajistilo účast na final four. Utkání se odehrálo bez jediného vyloučeného hráče.

Elba DDM Ústí nad Labem B vs. HSÚ HBC Coma Team 1:7 (0:1, 1:4, 0:2)

Elba DDM se ještě mohla přihlásit o místenku na final four, jenže to by musela bodovat proti dosud neporažené Comě. První branka v tomto zápase padla zhruba v polovině úvodní třetiny a postaral se o ní Matěj Harkabus. Díky němu Coma vedla nejtěsnějším rozdílem. Ve druhé části padlo rovných pět branek. Vše odšpuntovala branka Jakuba Růžičky, následně snížil za Elbu DDM David Gottfried. V pětadvacáté minutě přidali hráči Comy dvě branky. Markušovského překonali postupně Harkabus a Miroslav Růžička. V osmadvacáté minutě uzavřel hattrick v zápase dvacetiletý Matěj Harkabus a po dvou třetinách vedla Coma 5:1. V sedmatřicáté minutě se přihlásil o slovo nejproduktivnější hráč regionálního poháru Patrik Bauer. Tečku za zápasem udělal ve třiačtyřicáté minutě velezkušený Jiří Cícha starší. Coma si tak v základní skupině připsala plný počet dvanácti bodů, kdežto rezerva Elby DDM zůstala na nule. I tento zápas nenabídla ani jednoho hráče, který by musel na lavici hanby.


Tabulka O pohár Ústeckého kraje
POŘ. TÝM Z SKÓRE B
1.
HSÚ HBC Coma Team
4 39:8 12
2.
SC Dragons Ústí...
4 29:11 12
3.
Wolves Chomutov
4 21:14 9
4.
SK Dubí
4 24:17 6
5.
HBC Black&White...
4 15:31 3
6.
Elba DDM Ústí nad...
4 6:28 0
7.
HSÚ Pivní...
4 8:33 0