Oblastní liga

Ve skupině B Pekařova poháru ani jednou Ještěři nezaváhali, inkasovali pouze v prvním zápase

Své zápasy už za sebou mají také týmy ze skupiny B, které se proti sobě postavily v neděli 20. 6. Nejlépe se dařilo Ještěrům, kteří ani jednou nezaváhali a inkasovali pouze jednou. Pouze jednu prohru si připsali Warriors, kteří další dva zápasy zvládli. Bez výhry skončili Sharks.

HSÚ Sharks Neštěmice vs. HSÚ SHC Warriors Chlumec 1:9 (0:3,1:6)

Hned první zápas celého dne přinesl jasný výsledek. Warriors na svého soupeře nastoupili hned od začátku a postupně navyšovali své vedení. Za Sharks snížil v sedmnácté minutě na 1:4 Jan Koliha, další branku už ale jeho tým nepřidal. Hattrick oslavil Jan Škurla.

HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem B vs. HSÚ HBC Desperados 2:1 (1:0,1:1)

Souboj Ještěrů s Desperados byl naopak velmi vyrovnaný až do poslední minuty. Jako první šli díky Miloslavu Tlapovi do vedení Ještěři. Náskok jim však nevydržel dlouho a zkraje druhé části bylo po přesné střele Miroslava Rážka vyrovnáno. Následně šli do vedení opět domácí a branka Miroslava Straky nakonec byla tou vítěznou. Jednobrankový náskok totiž Ještěři udrželi až do závěrečné sirény.

HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem B vs. HSÚ Sharks Neštěmice 9:0 (5:0,4:0)

Dalších devět branek se podařilo vstřelit Ještěrům, kteří navíc udrželi čisté konto. I tentokrát odnesli řádění soupeře Sharks, kteří však nezaznamenali ani jeden přesný zásah. I v tomto zápase se brankář Neštěmic velmi zapotil a na nedostatek práce si rozhodně stěžovat nemůže. Hned pět hráčů soupeře na něj dokázalo najít recept.

HSÚ SHC Warriors Chlumec vs. HSÚ HBC Desperados 3:0 (2:0,1:0)

Dalším, kdo dokázal udržet čisté konto, byli Warriors, kteří nastoupili proti Desperados. I tentokrát se prosadil Jan Škurla, který otevřel skóre utkání. Po něm přidal další dva přesné zásahy Adam Krejčí, jeho druhý gól padl téměř se závěrečnou sirénou.

HSÚ SHC Warriors Chlumec vs. HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem B 0:5 (0:2,0:3)

Také v posledním svém zápase Ještěři ani jednou neinkasovali. Dobrý výkon předvedli proti Warriors, kteří nepřišli na to, jak Ludvíka Schwarzjirga překonat. Hostům se podařilo využít jednu z nabídnutých přesilovkových her. Utkání svojí brankou začal a také ukončil Miroslav Straka.

HSÚ HBC Desperados vs. HSÚ Sharks Neštěmice 4:1 (1:1,3:0)

První polovina nabídla výsledkově vyrovnaných dvanáct minut. Po Desperados se velmi rychle zvládli trefit také hráči Sharks. Druhá polovina už však byla v režii domácích. Ti dali postupně hned tři branky a i celkově svého soupeře přestříleli.