Oblastní liga

Prvním finalistou Oblastní ligy jsou Litoměřice, na druhý celek si musíme počkat

Ústí šlo sice proti Litoměřicím jako první do vedení, ale Litoměřice brzy převzaly vedení zápasu a po jasném vítězství postoupily do finále. Druhá série přinesla vyrovnání, Dubí slavilo dvě výhry a o postupujícím rozhodne až závěrečné páté utkání, které se odehraje v sobotu 27. 5. od 10:00.

Elba DDM Ústí nad Labem C vs. SHC Killers Litoměřice B 3:11 (0:0, 1:4, 2:7)

Litoměřice ve třetím zápase vyslaly na domácího brankáře hned pětašedesát střel a Vojtěch Norek se v brance rozhodně nenudil. V první části diváci gól neviděli. V prostřední třetině šlo jako první do vedení při vlastním oslabení Ústí, které ale náskok neudrželo dlouho. Litoměřice se postupně trefily do černého šestkrát a svému soupeři odskočily. Elba DDM sice v závěrečné patnáctiminutovce přidala další dvě branky, ale hosté se přehoupli přes desítku a nedovolili zaváhání. Hattrickem se blýskl Michal Hubený. Ústí tak čeká zápas o třetí místo, Litoměřice si naopak zahrají o titul.

Konečný stav série Elba DDM Ústí nad Labem C vs. SHC Killers Litoměřice B 0:3

HBC Orlík Ústí nad Labem vs. SK Dubí B 3:5 (1:1, 1:2, 1:2)

V prvním zápase šlo jako první do vedení Dubí, ale Orlíku se povedlo brzy vyrovnat. Hostům se podařilo odskočit i podruhé, tentokrát dokonce o dva góly. I v tomto případě ale domácí snížili. V závěrečné třetině dostali hosté k dispozici přesilovou hru, kterou proměnili, přidali další přesný zásah a odskočili na rozdíl čtyř branek. Také Orlíku se povedlo využít početní výhodu, ale náskok soupeře už domácí nedohnali. Pod výhrou Dubí je podepsáno pět různých střelců.

HBC Orlík Ústí nad Labem vs. SK Dubí B 4:5 (1:2, 1:2, 2:1)

Ve druhém utkání využilo Dubí nejprve přesilovou hru, chvíli na to přidalo další gól také v početní nevýhodě a brzy šlo do dvoubrankového náskoku. V úvodní části se ale prosadili také domácí, kteří ztrátu snížili. I ve druhé třetině dali hosté jeden gól v přesilové hře, jeden v oslabení a odskočili svému soupeři. Další tři přesné zásahy ale byly vidět z holí domácích hráčů, kteří devět minut před závěrečnou sirénou srovnali a zdramatizovali závěr utkání. Poslední slovo však měli hosté, za které se dvě a půl minuty před koncem prosadil Svatopluk Němeček, který nakonec rozhodl o druhé výhře svého týmu.

Stav série HBC Orlík Ústí nad Labem vs. SK Dubí B 2:2