Oblastní liga

Teplice otočily v Oblastní lize zápas s Chlumcem, Děčín dal dvanáct branek

O uplynulém víkendu se příliš nedařilo tabulkově lepším týmům. Chlumec se sice dostal do pětibrankového vedení, ale s Teplicemi nakonec prohrál. Zvítězil také Orlík, který porazil čtvrté Dubí. Jediný celek, který potvrdil tabulkové umístění, byl Děčín, který dal Foreads dvanáct branek.

HSÚ SHC Warriors Chlumec vs. HbC Kings Teplice 5:6ss (3:0, 2:1, 0:4)

Chlumci se dařilo od první třetiny. První branku dali domácí v šesté minutě a brzy přidali další dvě. Tu druhou vteřinu před první sirénou, kdy přesilovou hru využil Lukáš Prokop. Další dva góly znamenaly už pětibrankový náskok Chlumce. Vypadalo to, že je o bodech jasno, ale Teplice se nevzdaly. Naplno se rozjely v závěrečné patnáctiminutovce, kdy šest minut před koncem zápasu srovnaly. Nakonec musela rozhodnout až samostatná střílení, ve kterých se počtvrté v utkání trefil Marek Štrébl. Hosté tak dokonali obrat a získali dva body.

HSÚ Foreads Ústí nad Labem vs. HBC Black&White Děčín 2:12 (0:4, 1:6, 1:2)

Děčín vyslal na domácího brankáře celkem padesát střel a Vojtěch Gottfried si na nedostatek práce rozhodně stěžovat nemohl. Ve druhé třetině šli hosté už do devítibrankového vedení. Poprvé se prosadili i hráči Foreads, ale Děčín si vzal po deseti vteřinách náskok zpátky. Závěrečná třetina přinesla nejméně branek a skóre se zastavilo na 2:12. Čtyřmi góly se na výhře podílel Marek Klement.

SK Dubí B vs. HBC Orlík Ústí nad Labem 1:3 (0:1, 1:0, 0:2)

Orlík dostal ke konci první třetiny k dispozici přesilovou hru, kterou využil Josef Klečka. V prostřední části za domácí snížil Jan Pokorný, ale závěrečná patnáctiminutovka už patřila gólově opět jenom hostům. Orlík přidal dvě branky, náskok udržel a o body se nemusel strachovat. Poradil si tak s tabulkově lépe postaveným soupeřem.