Oblastní liga

Oblastní liga přinesla dva jasné výsledky

Další víkend přinesl v Oblastní lize pouze dva zápasy a v obou zvítězili tabulkoví favorité. Děčín si ve svém utkání poradil s Dubím, které dalo po jednom gólu v každé třetině, což na výhru nestačilo. Pivní veteráni po první třetině vedli 0:5 a Neštěmice už ztrátu dohnat nedokázaly.

HBC Black&White Děčín vs. SK Dubí B 7:3 (3:1, 2:1, 2:1)

I když bylo utkání mezi Děčínem a Dubím střelecky vyrovnané, gólově se více dařilo domácím. O první branku se postaral David Tůma. Po dalším zásahu Děčína přišel první gól také hostů. Po nich se ale podruhé trefil Karel Pilař a domácí si vzali náskok zpátky. V prostřední části zkompletoval hattrick David Tůma. Dubí se i tentokrát prosadilo pouze jednou a na svého soupeře ztrácelo. Také závěrečná patnáctiminutovka přinesla tři branky, a i tentokrát se více dařilo domácím. Ti si nakonec připsali výhru 7:3.

HSÚ Sharks Neštěmice vs. HSÚ Pivní veteráni Ústí nad Labem 4:9 (0:5, 1:3, 3:1)

Svůj zápas skvěle rozehráli Pivní veteráni, kteří na Neštěmice vlétli hned od začátku. Postupnými krůčky se v první patnáctiminutovce dostali do pětibrankového vedení. Neštěmice daly první gól ve třiadvacáté minutě, kdy se do černého trefil Radek Hůja, hosté však dali branky tři a znovu odskočili. Závěrečná část sice patřila domácím, kteří se trefili třikrát, ale náskok Veteránů už byl dostatečný a hosté zdramatizování zápasu nedopustili. Pod čtyři branky se podepsal Matyáš Čaloun.