Oblastní Liga
ne 28. 04. 2024
11:15
č.z.: 53107
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Foreads Ústí nad Labem
HSÚ Pivní veteráni Ústí nad Labem
so 27. 04. 2024
09:30
č.z.: 53102
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Pivní veteráni Ústí nad Labem
SK Dubí B
ne 21. 04. 2024
08:30
č.z.: 53101
Místo: Ústí nad Labem
HBC Orlík Ústí nad Labem
HSÚ Foreads Ústí nad Labem
ne 14. 04. 2024
15:15
č.z.: 53098
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Sharks Neštěmice
HSÚ Pivní veteráni Ústí nad Labem
so 06. 04. 2024
16:45
č.z.: 53100
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Foreads Ústí nad Labem
HBC Black&White Děčín
so 06. 04. 2024
15:00
č.z.: 53097
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ SHC Warriors Chlumec
HbC Kings Teplice
ne 31. 03. 2024
11:30
č.z.: 53094
Místo: Ústí nad Labem
HBC Orlík Ústí nad Labem
HSÚ Sharks Neštěmice
ne 31. 03. 2024
09:30
č.z.: 53095
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Pivní veteráni Ústí nad Labem
HSÚ SHC Warriors Chlumec
ne 24. 03. 2024
10:15
č.z.: 53091
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Sharks Neštěmice
HBC Black&White Děčín
so 23. 03. 2024
11:30
č.z.: 53090
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ SHC Warriors Chlumec
HBC Orlík Ústí nad Labem
so 23. 03. 2024
10:30
č.z.: 53089
Místo: Chomutov
Wolves Chomutov
HSÚ Pivní veteráni Ústí nad Labem
ne 17. 03. 2024
08:30
č.z.: 53088
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Pivní veteráni Ústí nad Labem
HbC Kings Teplice
so 16. 03. 2024
12:15
č.z.: 53085
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Foreads Ústí nad Labem
HSÚ Sharks Neštěmice
ne 10. 03. 2024
08:30
č.z.: 53081
Místo: Ústí nad Labem
HbC Kings Teplice
HBC Orlík Ústí nad Labem
so 09. 03. 2024
08:45
č.z.: 53083
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ SHC Warriors Chlumec
HSÚ Foreads Ústí nad Labem
ne 03. 03. 2024
11:30
č.z.: 53080
Místo: Ústí nad Labem
HBC Orlík Ústí nad Labem
HSÚ Pivní veteráni Ústí nad Labem
so 02. 03. 2024
13:30
č.z.: 53078
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Foreads Ústí nad Labem
Wolves Chomutov
so 02. 03. 2024
09:30
č.z.: 53061
Místo: Ústí nad Labem
HbC Kings Teplice
HSÚ SHC Warriors Chlumec
ne 25. 02. 2024
11:30
č.z.: 53073
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Pivní veteráni Ústí nad Labem
HBC Black&White Děčín
ne 25. 02. 2024
09:30
č.z.: 53074
Místo: Ústí nad Labem
HbC Kings Teplice
HSÚ Foreads Ústí nad Labem
so 24. 02. 2024
08:30
č.z.: 53076
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ SHC Warriors Chlumec
HSÚ Sharks Neštěmice
ne 18. 02. 2024
11:30
č.z.: 53072
Místo: Ústí nad Labem
HBC Orlík Ústí nad Labem
HBC Black&White Děčín
ne 18. 02. 2024
09:30
č.z.: 53071
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Pivní veteráni Ústí nad Labem
HSÚ Foreads Ústí nad Labem
ne 11. 02. 2024
10:45
č.z.: 53050
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ SHC Warriors Chlumec
HBC Black&White Děčín
ne 11. 02. 2024
09:00
č.z.: 53066
Místo: Ústí nad Labem
SK Dubí B
HSÚ Pivní veteráni Ústí nad Labem
so 10. 02. 2024
09:30
č.z.: 53065
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Foreads Ústí nad Labem
HBC Orlík Ústí nad Labem
ne 04. 02. 2024
09:30
č.z.: 53062
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Pivní veteráni Ústí nad Labem
HSÚ Sharks Neštěmice
ne 28. 01. 2024
09:30
č.z.: 53058
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Sharks Neštěmice
HBC Orlík Ústí nad Labem
so 27. 01. 2024
11:30
č.z.: 53049
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Sharks Neštěmice
HSÚ Foreads Ústí nad Labem
so 27. 01. 2024
09:30
č.z.: 53059
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ SHC Warriors Chlumec
HSÚ Pivní veteráni Ústí nad Labem
ne 21. 01. 2024
11:30
č.z.: 53053
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Pivní veteráni Ústí nad Labem
Wolves Chomutov
ne 21. 01. 2024
09:30
č.z.: 53054
Místo: Ústí nad Labem
HBC Orlík Ústí nad Labem
HSÚ SHC Warriors Chlumec
so 20. 01. 2024
10:00
č.z.: 53052
Místo: Ústí nad Labem
HbC Kings Teplice
HSÚ Pivní veteráni Ústí nad Labem
ne 26. 11. 2023
11:30
č.z.: 53045
Místo: Ústí nad Labem
HBC Orlík Ústí nad Labem
HbC Kings Teplice
so 25. 11. 2023
08:30
č.z.: 53047
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Foreads Ústí nad Labem
HSÚ SHC Warriors Chlumec
ne 19. 11. 2023
09:30
č.z.: 53044
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Pivní veteráni Ústí nad Labem
HBC Orlík Ústí nad Labem
ne 12. 11. 2023
13:30
č.z.: 53038
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Foreads Ústí nad Labem
HbC Kings Teplice
ne 12. 11. 2023
10:30
č.z.: 53037
Místo: Děčín
HBC Black&White Děčín
HSÚ Pivní veteráni Ústí nad Labem
ne 12. 11. 2023
09:30
č.z.: 53040
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Sharks Neštěmice
HSÚ SHC Warriors Chlumec
ne 05. 11. 2023
17:30
č.z.: 53035
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Foreads Ústí nad Labem
HSÚ Pivní veteráni Ústí nad Labem
ne 29. 10. 2023
14:30
č.z.: 53030
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Pivní veteráni Ústí nad Labem
SK Dubí B
ne 29. 10. 2023
09:30
č.z.: 53029
Místo: Ústí nad Labem
HBC Orlík Ústí nad Labem
HSÚ Foreads Ústí nad Labem
ne 22. 10. 2023
17:45
č.z.: 53026
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Sharks Neštěmice
HSÚ Pivní veteráni Ústí nad Labem
so 21. 10. 2023
16:00
č.z.: 53028
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Foreads Ústí nad Labem
HBC Black&White Děčín
so 21. 10. 2023
08:30
č.z.: 53025
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ SHC Warriors Chlumec
HbC Kings Teplice
ne 15. 10. 2023
16:45
č.z.: 53023
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Pivní veteráni Ústí nad Labem
HSÚ SHC Warriors Chlumec
so 14. 10. 2023
08:45
č.z.: 53022
Místo: Ústí nad Labem
HBC Orlík Ústí nad Labem
HSÚ Sharks Neštěmice
ne 08. 10. 2023
10:15
č.z.: 53019
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Sharks Neštěmice
HBC Black&White Děčín
so 07. 10. 2023
11:30
č.z.: 53018
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ SHC Warriors Chlumec
HBC Orlík Ústí nad Labem
so 07. 10. 2023
10:30
č.z.: 53017
Místo: Chomutov
Wolves Chomutov
HSÚ Pivní veteráni Ústí nad Labem
ne 01. 10. 2023
09:30
č.z.: 53016
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Pivní veteráni Ústí nad Labem
HbC Kings Teplice
so 30. 09. 2023
13:00
č.z.: 53013
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Foreads Ústí nad Labem
HSÚ Sharks Neštěmice
so 23. 09. 2023
13:30
č.z.: 53011
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ SHC Warriors Chlumec
HSÚ Foreads Ústí nad Labem
so 23. 09. 2023
11:30
č.z.: 53009
Místo: Ústí nad Labem
HbC Kings Teplice
HBC Orlík Ústí nad Labem
ne 17. 09. 2023
13:00
č.z.: 53006
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Foreads Ústí nad Labem
Wolves Chomutov
ne 17. 09. 2023
09:00
č.z.: 53008
Místo: Ústí nad Labem
HBC Orlík Ústí nad Labem
HSÚ Pivní veteráni Ústí nad Labem
ne 10. 09. 2023
10:15
č.z.: 53001
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Pivní veteráni Ústí nad Labem
HBC Black&White Děčín
so 09. 09. 2023
13:00
č.z.: 53002
Místo: Ústí nad Labem
HbC Kings Teplice
HSÚ Foreads Ústí nad Labem
so 09. 09. 2023
09:00
č.z.: 53004
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ SHC Warriors Chlumec
HSÚ Sharks Neštěmice