Přesunout na hlavní obsah
Přesunout na navigaci
Presunout na hlavný obsah
Presunout na navigaci
REGIONY
RSHb Čechy Jih
RSHb Čechy Sever
RSHb Čechy Střed
RSHb Čechy Východ
RSHb Čechy Západ
RSHb Morava Jih
RSHb Morava Sever
hokejbal.cz
CMSHb.CZ
facebook
instagram
rajce
Liberec 2023
Poháry
2. Liga
Regionální liga
Oblastní Liga
2. Liga
Regionální liga
Oblastní liga
Mládež
Liga starších žáků
Přebor mladších žáků
Přebor přípravek
Přebor minipřípravek
Centrum statistik
Staň se součástí
Nábor mládeže
Nový klub
Nový hráč
Jak se stát trenérem
Jak se stát rozhodčím
Média
Články
Fotogalerie
Dokumenty
Kontakt
Regionální svaz
Ligová komise
Komise rozhodčích
Disciplinární komise
Komise mládeže a metodiky
Redakce
hokejbal.cz
cmshb.cz
REGIONY
RSHb Čechy Jih
RSHb Čechy Sever
RSHb Čechy Střed
RSHb Čechy Východ
RSHb Čechy Západ
RSHb Morava Jih
RSHb Morava Sever
2. Liga
KAD
1
JES
0
1. přestávka
Karta zápasu
DUB
0
BER
0
11. 05.
14:30
Karta zápasu
DUB
0
BER
0
12. 05.
10:30
Karta zápasu
KAD
0
JES
0
12. 05.
13:00
Karta zápasu
Oblastní liga
B&W
4
VET
7
3. třetina
Karta zápasu
WAR
0
WOL
0
Před utkáním
Karta zápasu
B&W
0
VET
0
12. 05.
10:30
Karta zápasu
WAR
0
WOL
0
12. 05.
12:30
Karta zápasu
Liga starších žáků
KEA
10
WOL
5
3. třetina
Karta zápasu
UNL
3
HOS
4
2. přestávka
Karta zápasu
KOV
0
TMB
0
Před utkáním
Karta zápasu
KER
0
KLA
0
Před utkáním
Karta zápasu
KEB
0
KEA
0
16. 05.
18:00
Karta zápasu
Oblastní Liga
přehled
zápasy
týmy
tabulky
statistiky
Sezóna
2023-2024
2022-2023
2021-2022
2020-2021
2019-2020
2018-2019
2017-2018
2016-2017
2015-2016
2014-2015
2013-2014
2012-2013
2011-2012
2010-2011
2009-2010
2008-2009
2007-2008
Soutěž
Oblastní liga - Čechy Sever
Fáze soutěže
Oblastní liga Ústí n. L. - Nadstavba A
Oblastní liga Ústí n. L. - Nadstavba B
Oblastní liga Ústí n. L. - Základní část
Okresní liga Teplice - Základní část
Okresní liga Teplice - Play-off
Play-off - Nadstavba A
Play-off - Nadstavba B
HBC Devils Děčín
HBC Orlík Ústí nad Labem
HSÚ Foreads Ústí nad Labem
HSÚ HBC 74
HSÚ HBC Coma Team
HSÚ HBC Desperados
HSÚ Pivní Veteráni Ústí nad Labem
HSÚ Sharks Neštěmice
HSÚ SHC Warriors Chlumec
SC Dragons Ústí nad Labem
SHC Killers Litoměřice B