Oblastní liga

Děčín otočil utkání Oblastní ligy s celkem Dubí, Orlík dal devět branek

Jasnou výhru si v Oblastní lize připsal Orlík, který vstřelil devět branek. Bez inkasovaného gólu odehrál zápas Chlumec, proti kterému se postavilo pouze sedm Pivních veteránů. O výsledek se nemusely strachovat ani Teplice. Naopak Dubí dobře vstoupilo do zápasu s Děčínem, na body to ale nestačilo.

HBC Orlík Ústí nad Labem vs. HSÚ Sharks Neštěmice 9:1 (4:0, 1:0, 4:1)

Zápas Orlíku s Neštěmicemi byl od prvních minut jasně v režii domácích. Jako první se už ve druhé minutě prosadil Jiří Ašenbrener, na kterého v úvodním dějství navázali další tři přesní střelci. Prostřední patnáctiminutovka sice přinesla na straně Orlíku pouze jeden zásah, ale závěrečná část opět další čtyři. Neštěmice zaznamenaly jediný gól zkraje třetí třetiny, ten už však na vývoji zápasu nic nezměnil.

HbC Kings Teplice vs. Wolves Chomutov 5:2 (2:1, 2:1, 1:0)

I když Chomutov vyslal na soupeřova gólmana více střel, body se mu získat nepodařilo. Poprvé šly Teplice do vedení v první třetiny, kdy využily přesilovou hru. Za Wolves sice srovnal Daniel Himl, ale domácí si náskok brzy vzali zpátky. V prostřední části odskočily Teplice už na rozdíl tří branek, naději hostům ale ještě vrátil před druhou sirénou Lukáš Nagy. V závěru zápasu zkusili hosté při vlastním oslabení hru bez brankáře, kterou však potrestal Michal Vico a potvrdil výhru svého celku.

HBC Black&White Děčín vs. SK Dubí B 4:2 (1:2, 1:0, 2:0)

Dubí se dostalo v zápase s Děčínem velmi rychle do dvoubrankového vedení. Po Davidu Schnaubeltovi se už po třiadvaceti vteřinách prosadil také David Bím. I přes skvělý vstup do utkání to ale bylo od hostů všechno. Za domácí naopak ještě v první třetině snížil Petr Vybíral a Tomáš Rubeš ve druhé části srovnal. V závěru viděli diváci branky pouze z hole Lukáše Poláka, ten se prosadil hned dvakrát, a i díky němu domácí zvítězili.

HSÚ Pivní veteráni Ústí nad Labem vs. HSÚ SHC Warriors Chlumec 0:5 (0:1, 0:2, 0:2)

Bez vstřelené branky odehráli svůj zápas Pivní veteráni, kteří narazili na Chlumec. Do zápasu vstoupili domácí pouze s šesti hráči do pole! Hosté si své zásahy rovnoměrně rozložili do celého utkání. Po první patnáctiminutovce vedli pouze 0:1, ale v dalších dvou částech dali shodně po dvou gólech. Na konci tak svítil na tabuli konečný stav 0:5. Za hosty udržel čisté konto Dominik Landt.