Oblastní liga

Děčín zvítězil v Oblastní lize až po samostatných stříleních

Nejvyrovnanější zápas přineslo střetnutí Děčína s Orlíkem, které poznalo vítěze až po samostatných stříleních. O výhru se naopak nemusely strachovat celky Chomutova a Pivních veteránů, které daly shodně sedm gólů. Do vedení se ve třetí třetině dostaly Teplice, na body ale nakonec nestačilo.

HSÚ Sharks Neštěmice vs. Wolves Chomutov 1:7 (0:0, 0:6, 1:1)

Po bezbrankové první třetině patřila ta druhá jednoznačně Chomutovu. Ten totiž postupně vstřelil šest branek a nakročil k jasnému vítězství. V závěrečné patnáctiminutovce se síly opět srovnaly. Diváci sice viděli sedmý gól hostů, po tom však přišla také první rána do černého od domácích, kteří využili přesilovou hru. Na konečném výsledku to už ale nic nezměnilo a tři body se odvezli Wolves.

HBC Black&White Děčín vs. HBC Orlík Ústí nad Labem 4:3ss (1:1, 1:1, 1:1)

Utkání mezi Děčínem a Orlíkem dospělo až k samostatným střílením. V každé třetině bylo k vidění po jedné brance na každé straně. Dvakrát se do vedení dostali domácí, ale hosté vždy srovnali. Orlík se poprvé dostal před svého soupeře v osmatřicáté vteřině, kdy využil přesilovou hru. Děčínu ale stačilo pouhých jedenáct vteřin, aby srovnal krok. O vítězi rozhodla až devátá série samostatných střílení, ve které rozhodl o bonusovém bodu David Rubeš.

SK Dubí B vs. HbC Kings Teplice 6:4 (0:0, 3:3, 3:1)

V první třetině drželi oba brankáři čisté konto, hráči se rozstříleli až v prostřední části. Jako první šly do vedení Teplice, ale Dubí třemi góly otočilo zápas ve svůj prospěch. Hosté ale zvládli ještě ve druhé patnáctiminutovce srovnat. Ještě jednou se povedlo Teplicím srovnat v závěrečné části, ale Dubí přidalo další dvě branky a udrželo vedení až do konce zápasu.

HSÚ Foreads Ústí nad Labem vs. HSÚ Pivní veteráni Ústí nad Labem 2:7 (0:1, 0:4, 2:2)

Po první třetině vedli Pivní veteráni pouze o jednu branku, svůj náskok navýšili až ve druhé části, kdy dali další čtyři góly. Překvapivě nejvyrovnanější byla závěrečná část, do které vstoupili skvěle hráči Foreads, kteří se prosadili už po osmačtyřiceti vteřinách hry, kdy využili početní převahu. Brzy domácí ještě snížili, ale poslední dvě trefy do černého zaznamenali hosté, kteří se tak o výhru nemuseli bát.