Datum | Kolo | Soutěž | Domácí | Skóre | Hosté | G | A | B | TM |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11.05.2024 | Liga starších žáků - Čechy Jih + Západ |
HC ŠD Písek
|
6:5 |
SK Suchdol nad Lužnicí
|
1 | 1 | 2 | 2 | |
05.05.2024 | Extraliga dorostu |
HBC Prachatice
|
4:5 |
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
|
0 | 0 | 0 | 0 | |
04.05.2024 | Liga starších žáků - Čechy Jih + Západ |
HBC Plzeň
|
3:6 |
SK Suchdol nad Lužnicí
|
0 | 0 | 0 | 0 | |
01.05.2024 | Turnaj krajských výběrů U15 |
Jihočeský kraj
|
4:2 |
Jihomoravský kraj a Vysočina
|
0 | 0 | 0 | 23 | |
01.05.2024 | Turnaj krajských výběrů U15 |
Pardubický kraj
|
4:0 |
Jihočeský kraj
|
0 | 0 | 0 | 0 | |
01.05.2024 | Turnaj krajských výběrů U15 |
Jihočeský kraj
|
1:2 |
Středočeský kraj
|
0 | 1 | 1 | 0 | |
01.05.2024 | Turnaj krajských výběrů U15 |
Jihočeský kraj
|
4:1 |
Jihomoravský kraj a Vysočina
|
0 | 0 | 0 | 0 | |
28.04.2024 | Extraliga dorostu |
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
|
5:9 |
TGB Swietelsky Pedagog České Budějovice
|
0 | 0 | 0 | 4 | |
27.04.2024 | Liga starších žáků - Čechy Jih + Západ |
SK Suchdol nad Lužnicí
|
6:2 |
TGB Swietelsky Pedagog České Budějovice
|
0 | 2 | 2 | 2 | |
21.04.2024 | Extraliga dorostu |
TJ Blatná Datels
|
9:4 |
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
|
0 | 1 | 1 | 0 | |
20.04.2024 | Liga starších žáků - Čechy Jih + Západ |
SK Suchdol nad Lužnicí
|
8:2 |
HC ŠD Písek
|
0 | 0 | 0 | 0 | |
12.04.2024 | Extraliga dorostu |
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
|
4:8 |
SK Suchdol nad Lužnicí
|
0 | 0 | 0 | 0 | |
07.04.2024 | Extraliga dorostu |
TJ Tatran Třemošná
|
2:3 |
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
|
0 | 1 | 1 | 2 | |
06.04.2024 | Liga starších žáků - Čechy Jih + Západ |
HBC Plzeň
|
7:3 |
SK Suchdol nad Lužnicí
|
0 | 0 | 0 | 0 | |
29.03.2024 | Turnaj krajských výběrů U15 |
Jihočeský kraj
|
3:2sn |
Hlavní město Praha
|
0 | 0 | 0 | 0 | |
29.03.2024 | Turnaj krajských výběrů U15 |
Plzeňský kraj
|
1:2sn |
Jihočeský kraj
|
0 | 1 | 1 | 0 | |
29.03.2024 | Turnaj krajských výběrů U15 |
Jihočeský kraj
|
5:2 |
Ústecký kraj
|
0 | 0 | 0 | 0 | |
29.03.2024 | Turnaj krajských výběrů U15 |
Středočeský kraj
|
1:2 |
Jihočeský kraj
|
0 | 0 | 0 | 0 | |
24.03.2024 | Extraliga dorostu |
HBC Kladno
|
17:2 |
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
|
0 | 0 | 0 | 0 | |
16.03.2024 | Liga starších žáků - Čechy Jih + Západ |
TJ Blatná Datels
|
1:19 |
SK Suchdol nad Lužnicí
|
2 | 2 | 4 | 0 | |
15.03.2024 | Extraliga dorostu |
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
|
6:4 |
HbC Zliv
|
0 | 3 | 3 | 0 | |
10.03.2024 | Extraliga dorostu |
HBC Prachatice
|
7:2 |
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
|
0 | 0 | 0 | 0 | |
02.03.2024 | Liga starších žáků - Čechy Jih + Západ |
TJ Snack Dobřany
|
0:2 |
SK Suchdol nad Lužnicí
|
0 | 0 | 0 | 2 | |
21.01.2024 | Extraliga dorostu |
HBC Plzeň
|
13:1 |
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
|
0 | 0 | 0 | 2 | |
26.11.2023 | Extraliga dorostu |
SK Kelti 2008
|
11:2 |
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
|
0 | 0 | 0 | 0 | |
25.11.2023 | Liga starších žáků - Čechy Jih + Západ |
TGB Swietelsky Pedagog České Budějovice
|
0:5 |
SK Suchdol nad Lužnicí
|
0 | 0 | 0 | 0 | |
19.11.2023 | Extraliga dorostu |
TGB Swietelsky Pedagog České Budějovice
|
9:1 |
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
|
0 | 0 | 0 | 0 | |
18.11.2023 | Liga starších žáků - Čechy Jih + Západ |
SK Suchdol nad Lužnicí
|
8:0 |
HC ŠD Písek
|
0 | 1 | 1 | 2 | |
11.11.2023 | Liga starších žáků - Čechy Jih + Západ |
SK Suchdol nad Lužnicí
|
14:2 |
SK Inter Blovice
|
0 | 2 | 2 | 0 | |
05.11.2023 | Extraliga dorostu |
SK Suchdol nad Lužnicí
|
8:3 |
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
|
0 | 1 | 1 | 4 | |
04.11.2023 | Liga starších žáků - Čechy Jih + Západ |
TJ Tatran Třemošná
|
2:13 |
SK Suchdol nad Lužnicí
|
1 | 1 | 2 | 0 | |
29.10.2023 | Extraliga dorostu |
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
|
3:7 |
TJ Tatran Třemošná
|
0 | 0 | 0 | 2 | |
22.10.2023 | Extraliga dorostu |
Elba DDM Ústí nad Labem
|
14:2 |
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
|
0 | 0 | 0 | 0 | |
15.10.2023 | Extraliga dorostu |
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
|
1:8 |
HBC Kladno
|
0 | 0 | 0 | 0 | |
14.10.2023 | Liga starších žáků - Čechy Jih + Západ |
SK Suchdol nad Lužnicí
|
10:4 |
TJ Blatná Datels
|
1 | 1 | 2 | 0 | |
06.10.2023 | Extraliga dorostu |
HbC Zliv
|
5:2 |
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
|
0 | 0 | 0 | 0 | |
01.10.2023 | Extraliga dorostu |
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
|
5:4sn |
HBC Prachatice
|
0 | 0 | 0 | 2 | |
30.09.2023 | Liga starších žáků - Čechy Jih + Západ |
SK Suchdol nad Lužnicí
|
7:2 |
TJ Snack Dobřany
|
0 | 2 | 2 | 0 | |
17.09.2023 | Extraliga dorostu |
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
|
3:16 |
HBC Plzeň
|
0 | 0 | 0 | 0 | |
10.09.2023 | Extraliga dorostu |
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
|
0:13 |
SK Kelti 2008
|
0 | 0 | 0 | 2 |
Sezóna 2023-2024 | Tým | Post | Z | G | A | B | ppg | shg | PIM |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Turnaj krajských výběrů U15 - Final Four - Play-Off | Jihočeský kraj | obránce | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Extraliga dorostu - Nadstavba - Skupina B - Západ | TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec | útočník | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Turnaj krajských výběrů U15 - Final Four - Základní část | Jihočeský kraj | obránce | 3 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 23 |
Turnaj krajských výběrů U15 - Skupina Západ | Jihočeský kraj | obránce | 4 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
Liga starších žáků - Čechy Jih + Západ - Nadstavba - Skupina A | SK Suchdol nad Lužnicí | útočník | 4 | 1 | 3 | 4 | 0 | 0 | 4 |
Liga starších žáků - Čechy Jih + Západ - Základní část | SK Suchdol nad Lužnicí | útočník | 9 | 4 | 9 | 13 | 1 | 0 | 4 |
Extraliga dorostu - Základní část - Divize Západ | TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec | útočník | 18 | 0 | 6 | 6 | 0 | 0 | 18 |
Sezóna 2022-2023 | Tým | Post | Z | G | A | B | ppg | shg | PIM |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Turnaj starších žáků - Pražský míček 2023 - Play-Off | TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec | útočník | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Liga starších žáků - Kvalifikační turnaj - Play-Off | TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec | útočník | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Liga starších žáků - Kvalifikační turnaj - Skupina A | TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec | útočník | 2 | 0 | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 |
Turnaj starších žáků - Pražský míček 2023 - Skupina B | TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec | útočník | 2 | 3 | 0 | 3 | 1 | 0 | 4 |
Českotřebovský Pohár 2023 - Základní část | Camp U14 - Modrý Tým | útočník | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Challenge Cup 2023 - Základní část | Camp U14 - Červený Tým | útočník | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Liga starších žáků - Čechy Jih + Západ - Základní část | TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec | útočník | 19 | 3 | 16 | 19 | 0 | 1 | 14 |
Sezóna 2021-2022 | Tým | Post | Z | G | A | B | ppg | shg | PIM |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Liga starších žáků - Čechy Jih + Západ - Základní část | TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec | útočník | 22 | 3 | 7 | 10 | 0 | 0 | 12 |
Sezóna 2020-2021 | Tým | Post | Z | G | A | B | ppg | shg | PIM |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Letní pohár mladších žáků - Čechy Jih - Základní část | TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec | útočník | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Přebor mladších žáků - Čechy Jih + Západ - Základní část | TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec | útočník | 2 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 |
Sezóna 2019-2020 | Tým | Post | Z | G | A | B | ppg | shg | PIM |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Přebor mladších žáků - Čechy Jih + Západ - Základní část | TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec | obránce | 7 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
Sezóna 2018-2019 | Tým | Post | Z | G | A | B | ppg | shg | PIM |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Přebor mladších žáků - Čechy Jih + Západ - Základní část | TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec | útočník | 15 | 2 | 1 | 3 | 0 | 0 | 1 |