Oblastní liga

Tým Foreads v Oblastní lize ani jednou neinkasoval, sám dal jedenáct gólů

Hráči Foreads se utkali se Sharks Neštěmice a dařilo se jim na jedničku, ani jednou neinkasovali a sami přidali jedenáct branek. Chomutov zvítězil gólem z poslední minuty. Chlumec si připsal tři body i díky třem brankám z první třetiny, ani Pivní veteráni si nenechali vzít svůj náskok.

HBC Black&White Děčín vs. HSÚ SHC Warriors Chlumec 2:6 (0:3, 2:1, 0:2)

Utkání začal lépe Chlumec, který šel poprvé do vedení ve čtvrté minuty, kdy se prosadil Jakub Tót, na kterého už po osmadvaceti vteřinách navázal Lukáš Prokop. Po první třetině vedli hosté díky Patriku Barčákovi už 0:3. Děčínu se povedlo využít přesilovou hru a druhou brankou Tomáše Rubeše se dostal na dostřel, ale Chlumec opět odskočil. V závěru se opět prosadili pouze hosté, za které zkompletoval hattrick Jakub Tót, který uzavřel skóre na konečných 2:6.

HSÚ Foreads Ústí nad Labem vs. HSÚ Sharks Neštěmice 11:0 (1:0, 6:0, 4:0)

Po první patnáctiminutovce vedli Foreads pouze rozdílem jednoho gólu, ale druhá třetina jim už jasně patřila. Dalších šest branek poslalo domácí do jasného vedení. Hned třikrát se do černého trefil Tomáš Giesel. Tomuto útočníkovi se povedl celý zápas, další dva góly dal v úplném závěru zápasu, a i díky němu vyhrál jeho celek vysoko 11:0. Čisté konto udržel L´uboš Markušovský.

HSÚ Pivní veteráni Ústí nad Labem vs. HbC Kings Teplice 7:4 (4:2, 1:2, 2:0)

Dobrý vstup předvedli Pivní veteráni, kteří se postupně dostali do čtyřbrankového vedení. Teplice se ale nenechaly zaskočit a dvěma góly snížily. Prostřední část se dokonce Teplicím povedlo vyhrát, ale i tak stále ztrácely. V závěru jim však domácí nedali šanci vyrovnat, dvěma zásahy znovu odskočili a pohlídali si vítězství. Hattrick si připsal Jakub Černý.

HBC Orlík Ústí nad Labem vs. Wolves Chomutov 1:2 (0:1, 0:0, 1:1)

Nejvyrovnanější zápas se odehrál mezi Orlíkem a Chomutovem. První branky se diváci dočkali ve dvanácté minutě, kdy se prosadil hostující Vojtěch Malý. To byl od obou týmů na dlouhou dobu jediný gól, oba brankáři drželi své celky a nedovolili hráčům skórovat. Hostujícího gólmana se podařilo překonat až Martinu Pešoutovi, který necelých osm minut před koncem vyrovnal. Všechny body si ale nakonec odvezl Chomutov, pětačtyřicet sekund před závěrečnou sirénou poslal svůj tým do vedení Ondřej Blaščák a hosté už náskok udrželi.