Oblastní liga

Pivní veteráni dali v Oblastní lize osmnáct branek, Děčín uhájil těsnou výhru

Nejvyšší vítězství si během dalšího víkendu připsali Pivní veteráni, kteří dali hned osmnáct gólů a jejich řádění odnesly Neštěmice. O pět branek méně dal Chlumec, který zvítězil nad Teplicemi. Nejvyrovnanější zápas byl k vidění mezi Foreads a Děčínem, ten se i nadále drží na čele tabulky.

HSÚ SHC Warriors Chlumec vs. HbC Kings Teplice 13:2 (4:1, 4:1, 5:0)

Další tříbodové vítězství do tabulky si připsal Chlumec, který se postavil proti Teplicím. První branku dali domácí hned zkraje druhé minuty, Teplice sice rychle srovnaly, ale Chlumec přidal další tři přesné zásahy. Domácím se dařilo lépe i v prostředním dějství. Teplice přidaly druhou branku, kterou daly v přesilové hře a snížily na 6:2. To ale bylo od hostů vše. Naopak domácí ve zbytku zápasu ještě sedmkrát rozvlnili síť soupeře a připsali si jasnou výhru.

HSÚ Foreads Ústí nad Labem vs. HBC Black&White Děčín 5:6 (2:2, 0:2, 3:2)

Na čele tabulky se po těsné výhře udržel Děčín, který se utkal s Foreads. I když hosté vyslali na domácího brankáře téměř dvojnásobek střel, zakončit se povedlo oběma týmům téměř stejně. Foreads se ujali jako první vedení, Děčín dvěma góly otočil skóre ve svůj prospěch, ale Foreads v první patnáctiminutovce ještě srovnali. Druhou třetinu zvládl lépe Děčín, který dalšími dvěma góly šel opět do vedení. Foreads v závěru zabojovali, skóre se měnilo hned několikrát, ale domácí stále ztráceli a Děčín nakonec těsný náskok uhájil.

HSÚ Sharks Neštěmice vs. HSÚ Pivní veteráni Ústí nad Labem 2:18 (0:7, 1:5, 1:6)

Nejvyšší výhru slavili Pivní veteráni, kteří vůbec nešetřili Neštěmice. Už v první třetině dali hosté sedm branek a ve skórování nepolevili po celou dobu zápasu. Neštěmice daly ve druhé a třetí třetině po jednom gólu, což toho na konečném výsledku moc nezměnilo. Pivní veteráni se totiž zastavili až na osmnácti brankách a nemuseli se o body vůbec strachovat. Hned u dvanácti gólů byl Jan Čaloun. Šest branek vstřelil Martin Černý, o dvě méně dal Vojtěch Dobrodinský a z hattricku se radoval Jakub Černý a Jan Kašpar.