Arnošt Werner

útočník 16. 08. 2012 11 let
Datum Kolo Soutěž Domácí Skóre Hosté G A B TM
09.06.2024 Přebor mladších žáků - Čechy Střed + Sever
Elba DDM Ústí nad Labem
2:7
Wolves Chomutov
0 0 0 0
09.06.2024 Přebor mladších žáků - Čechy Střed + Sever
Elba DDM Ústí nad Labem
2:15
Wolves Chomutov
0 0 0 1
26.05.2024 Přebor mladších žáků - Čechy Střed + Sever
Wolves Chomutov
6:5
Elba DDM Ústí nad Labem
3 1 4 0
26.05.2024 Přebor mladších žáků - Čechy Střed + Sever
Elba DDM Ústí nad Labem
0:4
HBC Tygři Mladá Boleslav
0 0 0 0
04.05.2024 Liga starších žáků - Čechy Střed + Sever
HBC Kladno
11:5
Elba DDM Ústí nad Labem
0 1 1 0
28.04.2024 Přebor mladších žáků - Čechy Střed + Sever
Rytíři DDM Děčín
8:7sn
Elba DDM Ústí nad Labem
2 0 2 1
28.04.2024 Přebor mladších žáků - Čechy Střed + Sever
Elba DDM Ústí nad Labem
2:8
HBC Kladno
1 1 2 0
14.04.2024 Přebor mladších žáků - Čechy Střed + Sever
Elba DDM Ústí nad Labem
4:8
Wolves Chomutov
3 1 4 4
14.04.2024 Přebor mladších žáků - Čechy Střed + Sever
Elba DDM Ústí nad Labem
2:1
HBC Tygři Mladá Boleslav
0 2 2 0
24.03.2024 Přebor mladších žáků - Čechy Střed + Sever
SK Kelti 2008 B
5:2
Elba DDM Ústí nad Labem
0 1 1 0
24.03.2024 Přebor mladších žáků - Čechy Střed + Sever
HC Kert Park Praha
1:2sn
Elba DDM Ústí nad Labem
2 0 2 0
23.03.2024 Liga starších žáků - Čechy Střed + Sever
SK Kelti 2008 A
3:5
Elba DDM Ústí nad Labem
0 0 0 0
17.03.2024 Liga starších žáků - Čechy Střed + Sever
Elba DDM Ústí nad Labem
10:3
Wolves Chomutov
1 0 1 0
16.03.2024 Liga starších žáků - Čechy Střed + Sever
Elba DDM Ústí nad Labem
22:2
TJ KOVO Praha
0 1 1 0
25.11.2023 Liga starších žáků - Čechy Střed + Sever
SK Rebel Praha
3:1
Elba DDM Ústí nad Labem
0 0 0 0
19.11.2023 Přebor mladších žáků - Čechy Střed + Sever
Rytíři DDM Děčín
1:2
Elba DDM Ústí nad Labem
0 1 1 1
19.11.2023 Přebor mladších žáků - Čechy Střed + Sever
Elba DDM Ústí nad Labem
5:2
SK Kelti 2008 A
1 1 2 1
18.11.2023 Liga starších žáků - Čechy Střed + Sever
Elba DDM Ústí nad Labem
5:2
HBC Kladno
0 0 0 0
11.11.2023 Liga starších žáků - Čechy Střed + Sever
Elba DDM Ústí nad Labem
5:0
SK Kelti 2008 B
0 0 0 0
05.11.2023 Přebor mladších žáků - Čechy Střed + Sever
Elba DDM Ústí nad Labem
1:2
HBC Nové Strašecí
1 0 1 1
05.11.2023 Přebor mladších žáků - Čechy Střed + Sever
Elba DDM Ústí nad Labem
1:10
HBC Hostivař A
0 1 1 0
04.11.2023 Liga starších žáků - Čechy Střed + Sever
Elba DDM Ústí nad Labem
4:3sn
HBC Hostivař
0 0 0 0
22.10.2023 Přebor mladších žáků - Čechy Střed + Sever
HBC Hostivař B
1:4
Elba DDM Ústí nad Labem
1 0 1 0
22.10.2023 Přebor mladších žáků - Čechy Střed + Sever
HBC Hostivař A
4:0
Elba DDM Ústí nad Labem
0 0 0 0
15.10.2023 Přebor mladších žáků - Čechy Střed + Sever
Elba DDM Ústí nad Labem
1:7
SK Rebel Praha
0 1 1 1
15.10.2023 Přebor mladších žáků - Čechy Střed + Sever
HBC Kladno
4:3sn
Elba DDM Ústí nad Labem
1 0 1 0
14.10.2023 Liga starších žáků - Čechy Střed + Sever
Elba DDM Ústí nad Labem
7:4
SK Kelti 2008 A
1 0 1 0
07.10.2023 Liga starších žáků - Čechy Střed + Sever
TJ KOVO Praha
2:8
Elba DDM Ústí nad Labem
1 0 1 0
01.10.2023 Přebor mladších žáků - Čechy Střed + Sever
Rytíři DDM Děčín
3:4sn
Elba DDM Ústí nad Labem
1 1 2 0
01.10.2023 Přebor mladších žáků - Čechy Střed + Sever
Elba DDM Ústí nad Labem
4:3
HBC Most
0 2 2 0
23.09.2023 Liga starších žáků - Čechy Střed + Sever
Wolves Chomutov
6:2
Elba DDM Ústí nad Labem
0 0 0 0
16.09.2023 Liga starších žáků - Čechy Střed + Sever
Elba DDM Ústí nad Labem
2:1sn
SK Rebel Praha
0 0 0 0
09.09.2023 Liga starších žáků - Čechy Střed + Sever
SK Kelti 2008 B
2:10
Elba DDM Ústí nad Labem
0 0 0 0
Sezóna 2023-2024 Tým Post Z G A B ppg shg PIM
Turnaj krajských výběrů U15 - Skupina Západ Ústecký kraj útočník 0 0 0 0 0 0 0
Liga starších žáků - Čechy Střed + Sever - Základní část Elba DDM Ústí nad Labem útočník 13 3 2 5 0 0 0
Přebor mladších žáků - Čechy Střed + Sever - Základní část Elba DDM Ústí nad Labem útočník 20 16 13 29 1 0 10
Sezóna 2022-2023 Tým Post Z G A B ppg shg PIM
Přebor mladších žáků - Čechy Střed + Sever - Základní část Elba DDM Ústí nad Labem útočník 15 4 5 9 0 0 0
Sezóna 2021-2022 Tým Post Z G A B ppg shg PIM
Přebor přípravek - Čechy Střed + Sever - Základní část Elba DDM Ústí nad Labem útočník/obránce 0 0 0 0 0 0 0
Přebor mladších žáků - Čechy Střed + Sever - Základní část Elba DDM Ústí nad Labem útočník 12 0 0 0 0 0 0
Sezóna 2020-2021 Tým Post Z G A B ppg shg PIM
Přebor minipřípravek - Čechy Střed a Sever - Základní část Elba DDM Ústí nad Labem útočník 0 0 0 0 0 0 0
Sezóna 2019-2020 Tým Post Z G A B ppg shg PIM
Přebor minipřípravek - Čechy Střed + Sever - Základní část Elba DDM Ústí nad Labem útočník/obránce 0 0 0 0 0 0 0
Sezóna 2018-2019 Tým Post Z G A B ppg shg PIM
Přebor minipřípravek - Čechy Střed + Sever - Základní část Elba DDM Ústí nad Labem útočník/obránce 0 0 0 0 0 0 0