Datum | Kolo | Soutěž | Domácí | Skóre | Hosté | G | A | B | TM |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16.03.2024 | Extraliga juniorů |
HBC Prachatice
|
0:3 |
Elba DDM Ústí nad Labem
|
0 | 0 | 0 | 2 | |
25.02.2024 | 2. Liga - Čechy Sever |
HBC Dandy Malé Březno
|
4:6 |
HBC Coma Team
|
0 | 0 | 0 | 0 | |
18.02.2024 | 2. Liga - Čechy Sever |
HBC Coma Team
|
10:5 |
SHC Killers Litoměřice
|
2 | 0 | 2 | 0 | |
11.02.2024 | 2. Liga - Čechy Sever |
HBC Coma Team
|
3:2p |
Elba DDM Ústí nad Labem B
|
1 | 1 | 2 | 0 | |
04.02.2024 | 2. Liga - Čechy Sever |
HBC Coma Team
|
0:5 |
HBC Ještěři Ústí nad Labem
|
0 | 0 | 0 | 0 | |
25.11.2023 | Extraliga juniorů |
Elba DDM Ústí nad Labem
|
5:2 |
HBC Kladno
|
2 | 0 | 2 | 0 | |
18.11.2023 | Extraliga juniorů |
Elba DDM Ústí nad Labem
|
1:4 |
HBC Plzeň
|
0 | 0 | 0 | 0 | |
11.11.2023 | Extraliga juniorů |
SK Rebel Praha
|
0:9 |
Elba DDM Ústí nad Labem
|
1 | 0 | 1 | 0 | |
21.10.2023 | Extraliga juniorů |
Elba DDM Ústí nad Labem
|
1:4 |
SK Kelti 2008
|
0 | 1 | 1 | 0 | |
15.10.2023 | Extraliga juniorů |
HBC Plzeň
|
6:3 |
Elba DDM Ústí nad Labem
|
0 | 0 | 0 | 0 | |
14.10.2023 | Extraliga juniorů |
Elba DDM Ústí nad Labem
|
1:0 |
HBC Rakovník
|
0 | 0 | 0 | 0 | |
07.10.2023 | Extraliga juniorů |
HBC Kladno
|
1:2p |
Elba DDM Ústí nad Labem
|
0 | 0 | 0 | 0 | |
28.09.2023 | Extraliga juniorů |
Elba DDM Ústí nad Labem
|
12:1 |
SK Rebel Praha
|
1 | 1 | 2 | 0 | |
16.09.2023 | Extraliga juniorů |
Elba DDM Ústí nad Labem
|
4:0 |
HBC Prachatice
|
0 | 1 | 1 | 0 | |
09.09.2023 | Extraliga juniorů |
SK Kelti 2008
|
3:1 |
Elba DDM Ústí nad Labem
|
0 | 0 | 0 | 0 |
Sezóna 2023-2024 | Tým | Post | Z | G | A | B | ppg | shg | PIM |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Extraliga juniorů - Nadstavba - Skupina Západ | Elba DDM Ústí nad Labem | útočník | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 |
2. Liga - Čechy Sever - Základní část | HBC Coma Team | útočník | 4 | 3 | 1 | 4 | 0 | 0 | 0 |
Extraliga juniorů - Základní část - Divize Západ | Elba DDM Ústí nad Labem | útočník | 10 | 4 | 3 | 7 | 0 | 0 | 0 |
Sezóna 2022-2023 | Tým | Post | Z | G | A | B | ppg | shg | PIM |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Extraliga juniorů - Základní část - Divize Západ | Elba DDM Ústí nad Labem | útočník | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2. Liga - Čechy Sever - Základní část | Elba DDM Ústí nad Labem B | útočník | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Český Pohár - Play-Off | Elba DDM Ústí nad Labem B | útočník | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Extraliga dorostu - Finálový turnaj - Skupina B | Elba DDM Ústí nad Labem | útočník | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Turnaj juniorů - Pražský míček 2023 - Základní část | Elba DDM Ústí nad Labem | útočník | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Extraliga dorostu - Finálový turnaj - Play-Off | Elba DDM Ústí nad Labem | útočník | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
Oblastní liga - Čechy Sever - Play-Off | Elba DDM Ústí nad Labem C | útočník | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Extraliga dorostu - Kvalifikace - Skupina B | Elba DDM Ústí nad Labem | útočník | 3 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
Oblastní liga - Čechy Sever - Základní část | Elba DDM Ústí nad Labem C | útočník | 14 | 5 | 1 | 6 | 0 | 0 | 2 |
Extraliga dorostu - Základní část - Divize Západ | Elba DDM Ústí nad Labem | útočník | 18 | 2 | 4 | 6 | 0 | 0 | 6 |
Sezóna 2021-2022 | Tým | Post | Z | G | A | B | ppg | shg | PIM |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Extraliga juniorů - Nadstavba - Skupina A | Elba DDM Ústí nad Labem | útočník | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Extraliga juniorů - Play-Off | Elba DDM Ústí nad Labem | útočník | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Extraliga juniorů - Základní část - Divize Západ | Elba DDM Ústí nad Labem | útočník | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Regionální liga - Čechy Sever - Základní část | Elba DDM Ústí nad Labem B | útočník | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Regionální liga - Čechy Sever - Play-Off | Elba DDM Ústí nad Labem B | útočník | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |