1. Liga
ne 03. 04. 2011
14:00
č.z.: 2129
Místo: Suchdol nad Lužnicí
SK Suchdol nad Lužnicí
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
ne 27. 03. 2011
12:30
č.z.: 2121
Místo: Kladno u ZS
HBC ALPIQ Kladno B
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
ne 27. 03. 2011
10:00
č.z.: 2122
Místo: Suchdol nad Lužnicí
Jungle Fever Kladno
SK Suchdol nad Lužnicí
so 26. 03. 2011
15:00
č.z.: 2115
Místo: Kladno u ZS
Jungle Fever Kladno
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
so 26. 03. 2011
13:00
č.z.: 2120
Místo: Plzeň-Štruncovy sady
TJ Plzeň - Litice
SK HBC CSKA Karlovy Vary
ne 13. 03. 2011
13:00
č.z.: 2109
Místo: Karlovy Vary
SK HBC CSKA Karlovy Vary
Jungle Fever Kladno
ne 13. 03. 2011
10:00
č.z.: 2113
Místo: Suchdol nad Lužnicí
SK Suchdol nad Lužnicí
SK Ďáblové Praha
ne 13. 03. 2011
10:00
č.z.: 2114
Místo: Jindřichův Hradec
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
TJ KOVO Praha
so 12. 03. 2011
14:00
č.z.: 2107
Místo: Jindřichův Hradec
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
SK Ďáblové Praha
ne 27. 02. 2011
10:00
č.z.: 2093
Místo: Třemošná
TJ Tatran Třemošná
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
ne 27. 02. 2011
10:00
č.z.: 2094
Místo: Plzeň-Štruncovy sady
TJ Plzeň - Litice
SK Suchdol nad Lužnicí
so 26. 02. 2011
18:00
č.z.: 2099
Místo: Plzeň-hala
TJ Plzeň - Litice
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
ne 28. 11. 2010
10:00
č.z.: 2087
Místo: Suchdol nad Lužnicí
SK Suchdol nad Lužnicí
HBC Pento Most B
ne 28. 11. 2010
10:00
č.z.: 2088
Místo: Jindřichův Hradec
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
SK HBC CSKA Karlovy Vary
so 27. 11. 2010
15:00
č.z.: 2082
Místo: Suchdol nad Lužnicí
SK Suchdol nad Lužnicí
SK HBC CSKA Karlovy Vary
so 27. 11. 2010
14:00
č.z.: 2081
Místo: Jindřichův Hradec
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
HBC Pento Most B
ne 21. 11. 2010
13:00
č.z.: 2077
Místo: Nové Strašecí
HBC Nové Strašecí
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
ne 14. 11. 2010
14:00
č.z.: 2071
Místo: Praha-H.Měcholupy
HBC Hostivař
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
ne 07. 11. 2010
14:00
č.z.: 2061
Místo: Plzeň-Štruncovy sady
TJ Plzeň - Litice
TJ Tatran Třemošná
ne 07. 11. 2010
14:00
č.z.: 2063
Místo: Jindřichův Hradec
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
SK Suchdol nad Lužnicí
ne 24. 10. 2010
14:00
č.z.: 2055
Místo: Jindřichův Hradec
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
HBC ALPIQ Kladno B
ne 24. 10. 2010
10:00
č.z.: 2056
Místo: Suchdol nad Lužnicí
SK Suchdol nad Lužnicí
Jungle Fever Kladno
so 23. 10. 2010
15:00
č.z.: 2050
Místo: Suchdol nad Lužnicí
SK Suchdol nad Lužnicí
HBC ALPIQ Kladno B
ne 17. 10. 2010
14:00
č.z.: 2049
Místo: Jindřichův Hradec
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
Jungle Fever Kladno
ne 10. 10. 2010
14:00
č.z.: 2048
Místo: Praha-Palmovka
TJ KOVO Praha
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
so 09. 10. 2010
15:00
č.z.: 2041
Místo: Praha-Palmovka
SK Ďáblové Praha
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
ne 03. 10. 2010
14:00
č.z.: 2033
Místo: Jindřichův Hradec
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
TJ Plzeň - Litice
ne 03. 10. 2010
10:00
č.z.: 2034
Místo: Suchdol nad Lužnicí
SK Suchdol nad Lužnicí
TJ Tatran Třemošná
so 02. 10. 2010
15:00
č.z.: 2028
Místo: Suchdol nad Lužnicí
SK Suchdol nad Lužnicí
TJ Plzeň - Litice
ne 26. 09. 2010
14:00
č.z.: 2027
Místo: Jindřichův Hradec
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
TJ Tatran Třemošná
ne 19. 09. 2010
10:00
č.z.: 2022
Místo: Karlovy Vary
SK HBC CSKA Karlovy Vary
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
so 18. 09. 2010
16:00
č.z.: 2016
Místo: Karlovy Vary
SK HBC CSKA Karlovy Vary
SK Suchdol nad Lužnicí
so 11. 09. 2010
13:30
č.z.: 2008
Místo: Plzeň-Štruncovy sady
TJ Plzeň - Litice
Jungle Fever Kladno
ne 05. 09. 2010
14:00
č.z.: 2002
Místo: Plzeň-Štruncovy sady
TJ Plzeň - Litice
HBC ALPIQ Kladno B
ne 05. 09. 2010
10:00
č.z.: 2005
Místo: Jindřichův Hradec
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
HBC Hostivař
ne 05. 09. 2010
10:00
č.z.: 2006
Místo: Suchdol nad Lužnicí
SK Suchdol nad Lužnicí
HBC Nové Strašecí
so 04. 09. 2010
14:00
č.z.: 2011
Místo: Jindřichův Hradec
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
HBC Nové Strašecí