Přesunout na hlavní obsah
Přesunout na navigaci
Presunout na hlavný obsah
Presunout na navigaci
REGIONY
RSHb Čechy Jih
RSHb Čechy Sever
RSHb Čechy Střed
RSHb Čechy Východ
RSHb Čechy Západ
RSHb Morava Jih
RSHb Morava Sever
hokejbal.cz
CMSHb.CZ
facebook
instagram
rajce
Liberec 2023
Poháry
2. Liga
Regionální liga
Oblastní Liga
2. Liga
Regionální liga
Oblastní liga
Mládež
Liga starších žáků
Přebor mladších žáků
Přebor přípravek
Přebor minipřípravek
Centrum statistik
Staň se součástí
Nábor mládeže
Nový klub
Nový hráč
Jak se stát trenérem
Jak se stát rozhodčím
Média
Články
Fotogalerie
Dokumenty
Kontakt
Regionální svaz
Ligová komise
Komise rozhodčích
Disciplinární komise
Komise mládeže a metodiky
Redakce
hokejbal.cz
cmshb.cz
REGIONY
RSHb Čechy Jih
RSHb Čechy Sever
RSHb Čechy Střed
RSHb Čechy Východ
RSHb Čechy Západ
RSHb Morava Jih
RSHb Morava Sever
2. Liga
BER
2
LTM
0
04. 05.
Konec
Karta zápasu
DAN
0
JES
4
04. 05.
Konec
Karta zápasu
LTM
2
BER
9
05. 05.
Konec
Karta zápasu
JES
4
DAN
3
05. 05.
Konec
Karta zápasu
Oblastní liga
WOL
6
DUB
1
04. 05.
Konec
Karta zápasu
VET
6
ORL
1
04. 05.
Konec
Karta zápasu
B&W
10
FOR
0
04. 05.
Konec
Karta zápasu
ORL
1
VET
8
05. 05.
Konec
Karta zápasu
DUB
0
WOL
5
05. 05.
Konec
Karta zápasu
FOR
0
B&W
11
05. 05.
Konec
Karta zápasu
Liga starších žáků
TMB
4
KEA
9
04. 05.
Konec
Karta zápasu
HOS
7
REB
3
04. 05.
Konec
Karta zápasu
WOL
9
KEB
5
04. 05.
Konec
Karta zápasu
KLA
11
UNL
5
04. 05.
Konec
Karta zápasu
Český pohár
přehled
zápasy
týmy
statistiky
Sezóna
Soutěž
Fáze soutěže
1.kolo - skupina A
1.kolo - skupina B
1.kolo - skupina C
1.kolo - skupina D
1.kolo - skupina E
1.kolo - skupina F
1.kolo - skupina G
1.kolo - skupina H
1.kolo - skupina I
1.kolo - skupina J
1.kolo - skupina K
1.kolo - skupina L
1.kolo - skupina M
1.kolo - skupina N
1.kolo - skupina O
1.kolo - skupina P
2.kolo
3.kolo
4.kolo
5.kolo
Final Four
Bohemia Benders Ďáblice
DDM Ústí nad Labem
ERA Svítkov Stars Pardubice
HBC ALPIQ Kladno B
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice B
HBC Betonova Holubov
HBC Hostivař
HBC Hradec Králové 1988 B
HBC Nové Strašecí
HBC Olomouc 2010
HBC Pento Most B
HBC Rigum Hodonín
HBC Zliv
HbK CC Belveder Benátky nad Jizerou
HBK Vsetín
HC Jestřábi Přelouč
HC Jestřábi Přelouč B
HC Švantlův Dvůr Písek
Jungle Fever Kladno
NA Rangers Hronov
SHK Louny
SK Ďáblové Praha B
SK HBC CSKA Karlovy Vary
SK Kometa Polička
SK Spectrum Praga
TJ ACS Malenovice SV
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
TJ KOVO Praha
TJ Lokomotiva Česká Třebová
TJ Plzeň - Litice
TJ Sokol Poruba
TJ Tatran Třemošná