Oblastní liga

Chomutov vytěžil v Oblastní lize během jednoho víkendu šest bodů

Ke dvěma zápasům nastoupili hráči Chomutova, kteří si nejprve poradili s Foreads, o den později také s Teplicemi, kterým dali hned čtrnáct branek. Pouze o gól méně vstřelili Pivní veteráni, kteří šlapou v tabulce na paty právě Wolves. Čisté konto udrželo Dubí, které se přehouplo přes jedenáctku.

HSÚ Foreads Ústí nad Labem vs. Wolves Chomutov B 1:3 (0:1, 1:0, 0:2)

Jako první šli do vedení už ve druhé minutě hráči Chomutova. Zkraje druhé části srovnal za domácí Ondřej Tuček a do závěrečné patnáctiminutovky se šlo za vyrovnaného stavu. Třetí třetina patřila Chomutovu. Do černého se trefili hosté dvakrát, vedení udrželi až do konce a došli si pro plný počet bodů.

HBC Orlík Ústí nad Labem vs. HSÚ HBC Desperados 4:2 (1:2, 2:0, 1:0)

První branku vstřelil Orlík, ale za hosty se dvakrát prosadil Kamil Derka, který ještě v první třetině otočil skóre ve prospěch Desperados. Nikdo ze spoluhráčů však Derku nenapodobil a ze strany hostů již žádný přesný zásah k vidění nebyl. Ke slovu se tak opět dostali hráči Orlíku, za které zkompletoval hattrick Aleš Jedlička a dovedl svůj celek k vítězství.

HSÚ Pivní veteráni Ústí nad Labem vs. HbC Žízeň Trnovany 13:1 (4:0, 5:1, 4:0)

Svoji show opět předvedli hráči Pivních veteránů, kteří se střetli s Trnovany. Nejvíce branek vstřelili v prostřední třetině, kdy se do černého trefili hned pětkrát. V prostřední části padl také jediný gól hostů, za které se prosadil Jindřich Král. Pivní veteráni se zastavili až na třinácti brankách a soupeře k ničemu nepustili. Hattrick slavili hned dva hráči Vojtěch Červinka a Lukáš Prokop.

HSÚ Sharks Neštěmice vs. SK Dubí B 0:11 (0:5, 0:6, 0:0)

Čisté konto udrželo Dubí, které nastoupilo proti Neštěmicím. V první třetině šlo už do pětibrankového vedení a mělo jasně nakročeno k hladkému vítězství. V prostřední části přidalo dalších šest branek. V závěru už se diváci žádného dalšího gólu nedočkali. Ani jeden z celků se neprosadil a konečné skóre tak zůstalo 0:11.

Wolves Chomutov B vs. HbC Kings Teplice 14:2 (5:0, 6:1, 3:1)

Nejvíce branek vstřelil ve svém druhém utkání Chomutov, který se v neděli postavil proti Teplicím. Do zápasu nakročil skvěle. Zkraje druhé části poslal už svojí čtvrtou brankou svůj celek do pětibrankového vedení Milan Dvořák. Následně přišel gól hostů, po kterém ale zase následovalo představení domácích. Dalších devět zásahů a jasná výhra Chomutova. Milan Dvořák pálil do černého hned pětkrát.