Oblastní liga

Velikonoční víkend přinesl v Oblastní lize tři zápasy, Chlumec dal čtrnáct branek

Týmy Teplic a Pivních veteránů šly jako první ve svých zápasech do vedení, ale nakonec oba vysoko prohrály. Chomutov dal deset branek, Chlumec dokonce čtrnáct. Od začátku zápasu se dařilo Orlíku, který inkasoval až v poslední třetině, kdy už pouze Neštěmice upravily skóre na konečných 9:2.

HbC Kings Teplice vs. Wolves Chomutov 2:10 (1:4, 0:1, 1:5)

Jako první šly do vedení Teplice, ale následně se ke slovu dostali hosté, kteří čtyřmi góly otočili skóre zápasu. V prostřední části byl vidět pouze jeden gól, který vstřelil Chomutov v přesilové hře. Podruhé v utkání se prosadily Teplice v závěru, kdy snižovaly na 2:9. Hostům se povedlo vstřelit ještě jednu branku a zápas měli ve svých rukou. Pod závěrečný desátý zásah se podepsal Lukáš Nagy.

HSÚ Pivní veteráni Ústí nad Labem vs. HSÚ SHC Warriors Chlumec 3:14 (1:4, 2:5, 0:5)

Také Pivní veteráni šli jako první do vedení, ale i v tomto případě hosté díky čtyřem brankám brzy vedli. Domácí dali v prostřední patnáctiminutovce dva góly, ale Chlumec se radoval hned pětkrát a měl průběh pod kontrolou. Nejjednoznačnější byla závěrečná část, ve které hosté slavili opět pětkrát, domácí už žádný zásah nepřidali a prohráli 3:14. Hattrick slavil Dominik Čelleňuk, Tomáš Prokop a Jakub Tót.

HBC Orlík Ústí nad Labem vs. HSÚ Sharks Neštěmice 9:2 (2:0, 4:0, 3:2)

Orlík naopak držel vedení od začátku. V první třetině vedl o dvě branky, ale náskok postupně navyšoval. Ve druhé třetině přidal další čtyři góly. Z pohledu diváka začala být zajímavá až poslední část, kdy se do černého trefily už oba celky. Neštěmice si připsaly dva zásahy do černého, ale na zdramatizování zápasu už bylo pozdě. Orlík měl dostatečný náskok a získal plný počet bodů. Třígólovým střelcem se stal Jiří Ašenbrener.